• 1,5 procent

• Człowiek jest wielki  nie przez to, co ma,
          lecz przez to, kim jest, nie przez to, co posiada,
          lecz przez to, czym dzieli się z innymi!

Szanowni Państwo

Wspólnie z Radą Rodziców, Radą Pedagogiczną zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1,5% podatku dla Naszego Zespołu. Możliwość pozyskania 1,5%, stała się faktem dzięki nawiązaniu współpracy z Małopolskim Stowarzyszeniem Pomocy Szkole.
          Jednocześnie zapewniamy, że przekazane przez Państwa pieniądze w całości zostaną wykorzystane na wsparcie działalności edukacyjnej, kulturalnej i sportowej naszych przedszkolaków i uczniów. Prosimy o przekazanie informacji o naszej akcji wśród swoich rodzin, znajomych.

Nie oddawaj fiskusowi tego, co możesz dać Naszej Placówce

1.  Przekazując 1,5% Naszemu Zespołowi, nic Państwo nie tracicie (1% jest odliczany z należnego podatku).

2.     Macie Państwo wpływ na to co się stanie z  1 procentem Waszego podatku, wspomagając szkołę ze Swojego środowiska.