Dyrekcja Nauczyciele Sekretariat Pedagog Samorząd Uczniowski Szkolny Zestaw Podręczników Podział godzin Zajęcia pozalekcyjne Projekt edukacyjny Mundurki Dzwonki Grypa 1 procent Rekrutacja Jadłospis

Człowiek jest wielki  nie przez to, co ma,
lecz przez to, kim jest, nie przez to, co posiada,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi!

Szanowni Państwo

Wspólnie z Radą Rodziców, Radą Pedagogiczną zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku dla Naszego Zespołu. Możliwość pozyskania 1%, stała się faktem dzięki nawiązaniu współpracy z Małopolskim Stowarzyszeniem Pomocy Szkole.
Jednocześnie zapewniamy, że przekazane przez Państwa pieniądze w całości zostaną wykorzystane na wsparcie działalności edukacyjnej, kulturalnej i sportowej naszych przedszkolaków i uczniów. Prosimy o przekazanie informacji o naszej akcji wśród swoich rodzin, znajomych.

W ciągu siedmiu lat pozyskaliśmy  13 022,04  zł. Środki te w całości, decyzją Rady Rodziców,zostały przeznaczone na zakup nowoczesnych środków audiowizualnych i pomocy dydaktycznych: 2 projektorów (sala nr 4 i sala nr 40 w Gimnazjum), 2 tablic interaktywnych (sale nr 5 i 31 w Szkole Podstawowej) oraz zabawek do każdego oddziału  przedszkola..

Nie oddawaj fiskusowi tego, co możesz dać Naszym Szkołom

1.      Przekazując 1% Naszemu Zespołowi, nic Państwo nie tracicie (1% jest odliczany z należnego podatku).

2.      Macie Państwo wpływ na to co się stanie z  1 procentem Waszego podatku, wspomagając szkołę ze Swojego środowiska.

Jak przekazać 1 % podatku na Zespół Placówek Oświatowych w Rudniku?

1.      Jeżeli rozliczacie się Państwo z Urzędem Skarbowym korzystając z usług biur rachunkowych, księgowych, wystarczy do dokumentów dołączyć  nasz apel.

2.      Jeżeli rozliczacie się sami w formularzu PIT, w części „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” wypełnić stosowne pozycje:

·         Numer KRS: 0000052078

·         Obliczoną kwotę 1% podatku z zaokrągleniem do pełnych dziesiątek groszy w dół,

·         Ważne! W pozycji cel szczegółowy: ZPO w Rudniku.

3.    Urząd skarbowy przekaże wpisaną przez Państwa kwotę.

Dziękujemy za każdą przekazaną kwotę.

Dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać w sekretariacie szkoły pod nr telefonu 12 2732018.

Program do rozliczenia Pit-u za 2016 r. można pobrać ze strony Stowarzyszenia Pomocy szkole "Małopolska".  Program zawiera odpowiedni numer KRS,  w rubryce „Cel szczegółowy” należy wpisać "ZPO w Rudniku".

Wersja do ściągnięcia (plik .exe) i on line pod linkiem http://www.spsm.edu.pl/

Sposób wypełnienia w PIT 37 za rok 2016, wypełniamy części J i K

UWAGA! BARDZO WAŻNE JEST UZUPEŁNIENIE POZYCJI „139”.

Informacja dla osób rozliczających się PIT 28, 36, 36L, 38, 39

W tych „pitach” pozycje są dokładnie takie same tylko w innych częściach:

w PIT 28 są to części M i N

w PIT 36 są to części R i S