Konkursy kuratoryjne Konkursy szkolne Konkursy gminne Konkursy powiatowe Konkursy ogólnopolskie Zawody sportowe

Osiągnięcia

Konkursy kuratoryjne

Rok szkolny 2016/2017

Grzegorz Żmija uzyskał tytuł laureata Małopolskiego  Konkursu z Fizyki

Emilia Małota uzyskała tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Biologicznego

Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali:

Małopolski Konkurs Biologiczny: Emilia Małota i Grzegorz Żmija - opiekun Jolanta Pękala,

Małopolski Konkurs Chemiczny: Grzegorz Żmija - opiekun Jolanta Pękala,

Małopolski Konkurs z Fizyki: Grzegorz Żmija - opiekun Iwona Wojtycza,

Małopolski Konkurs Geograficzny: Emilia Małota i Grzegorz Żmija - opiekun Ewa Walczyk.

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE - GIMNAZJUM

Małopolski Konkurs Biologiczny

Małota

Emilia

3A awans do etapu wojewódzkiego - tytuł laureata

Żmija

Grzegorz

3B awans do etapu wojewódzkiego - tytuł finalisty

Kaperek

Katarzyna

2A awans do etapu rejonowego

Rywotycka

Anna

3B awans do etapu rejonowego

Szlachetka

Hubert

2A awans do etapu rejonowego

Kocyła

Maksymilian

3B awans do etapu rejonowego

Blak

Weronika

3B

Szatan

Zuzanna

3A

Niewidok

Adrian

3B

Żmija

Rafał

1A

Zajda

Julia

3B

Wróblewski

Kamil

1A

Garbień

Eryk

1A

     

Małopolski Konkurs Chemiczny

Żmija

Grzegorz

3B awans do etapu wojewódzkiego- tytuł finalisty

     

Małopolski Konkurs z Fizyki

Żmija

Grzegorz

3B awans do etapu wojewódzkiego- tytuł laureata

Małota

Emilia

3A

Rywotycka

Anna

3B

Oliwa

Paweł

2A

     

Małopolski Konkurs Geograficzny

Małota

Emilia

3A awans do etapu wojewódzkiego - tytuł finalisty

Żmija

Grzegorz

3B awans do etapu wojewódzkiego - tytuł finalisty

Kocyła

Maksymilian

3B

 

Małopolski Konkurs Historyczny

Małota

Emilia

3A awans do etapu rejonowego

Żmija

Grzegorz

3B

Szlachetka

Hubert

2A

Oliwa

Paweł

2A

Przała

Igor

1B

Szczepaniak

Damian

1B

     

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Małota

Emilia

3A awans do etapu rejonowego

Rywotycka

Anna

3B

Stręk

Gabriela

3B

     

Małopolski Konkurs Matematyczny

Żmija

Grzegorz

3B awans do etapu rejonowego

Hudaszek

Izabela

2A

Szlachetka

Hubert

2A

     

Konkurs  Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Małota

Emilia

3A awans do etapu rejonowego

Żmija

Grzegorz

3B awans do etapu rejonowego

Szlachetka

Hubert

2A

     

 Informatyczny Konkurs Tematyczny

Gatlik

Maciej

3A

Żmija

Grzegorz

3B

Ślęczka

Jan

2A

Szlachetka

Hubert

2A

Małota

Emilia

3A

Wolski

Olgiert

3A

Przała

Jakub

3B

Szatan

Zuzanna

3A

Biblijny Konkurs Tematyczny

Oliwa

Mikołaj

1B

Przała

Igor

1B

Mazurkiewicz

Maksymilian

1B

Szczepaniak

Damian

1B

 

Konkursy przedmiotowe - SZKOŁA PODSTAWOWA

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

     

Jończyk

Jakub

6B

Szczurek

Arek

6B

Świerczyńśka

Weronika

5A

Legutko

Maja

5B

Malina

Wiktoria

5A

Blak

Patrycja

5A

Piechota

Emilia

5B

Starzec

Natalia

5A

     

Małopolski Konkurs Matematyczny

Dzidek

Adam

6A

     

Informatyczny Konkurs Tematyczny - Baltie 2017

Dzidek

Adam

6A awans do etapu rejonowego

Dzidek

Wiktoria

6B awans do etapu rejonowego

Żmija

Bartosz

4A awans do etapu rejonowego

Biela

Filip

4B awans do etapu rejonowego

Hudaszek

Łukasz

4A awans do etapu rejonowego

Cyrek

Paulina

4A

Pułka

Szymon

6A

Wojnarowski

Łukasz

5B

Woźnica

Marcel

5B

Marek

Karol

5A

Wróblewski

Bartłomiej

4A

Cygan

Aleksandra

4A

Gielata

Mateusz

4B

Golonka

Mikołaj

6A

Zachariasz

Jan

4A

     

Biblijny Konkurs Tematyczny

Kozieł

Dominik

5B

Legutko

Maja

5B

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Finaliści etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym  2015/16.
Konkurs  biologiczny - Grzegorz Żmija-  opiekun Jolanta Pękala, Konkurs z fizyki - Grzegorz Żmija - opiekun Iwona Wojtycza, Konkurs  z historii - Emilia Małota - opiekun Ewa Tajs-Drąg. Gratulujemy.


Przegląd pieśni patriotycznej

,,…A DZIEWCZĘTA  Z WOJSKIEM SZŁY…”

W dniach 23-24 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bohaterów Monte Cassino w Lubniu odbył się etap wojewódzki XI Przeglądu pieśni patriotycznej ,,…A DZIEWDCZĘTA Z WOJSKIEM SZŁY…”. Organizatorem konkursu było  Stowarzyszenie na Rzecz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie. W przeglądzie realizowanym w ramach programu ,,Na drodze do Polski Niepodległej”, który został włączony do Małopolskiego Programu Edukacji Patriotycznej i Obywatelskiej wystąpili z naszej placówki uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przygotowani pod kierunkiem p. Ireneusz Przały. Realizując cel wspierania wychowania patriotycznego młodego pokolenia, rozwijania pasji wokalnych uczniów oraz umożliwienia im prezentacji tych umiejętności, nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do  konkursu pieśni patriotycznej.  W ramach każdej kategorii (uczniowie szkół podstawowych, uczniowie gimnazjum) wyłonieni zostali zwycięzcy spośród solistów i chórów/zespołów wokalnych. W tegorocznej edycji konkursu - do którego przystąpiło ponad 700 uczestników – Szkołę Podstawową reprezentowała Jessica Leśniak z klasy Vb, a Gimnazjum – Dominika Zajda z klasy IIIb. Wystąpił także gimnazjalny chór szkolny.

Finalistami konkursu zostali: Dominika Zajda (,,Modlitwa dziewczyńska”, ,,Czterdziesty czwarty)  oraz chór szkolny (,,Dziś idę walczyć mamo”, ,,Do wolności”) Serdecznie gratulujemy!

KONKURSY PRZEDMIOTOWE - GIMNAZJUM

 

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

1. Żmija Grzegorz 2b

2. Ziembla Katarzyna 3a

3. Moskal Kacper 3a

4. Szczepaniak Przemysław 3a

5. Powroźnik Zuzanna 3b

 

MAŁOPOLSKI KONKURS Z FIZYKI

1. Małota Emilia 2a - awans do etapu rejonowego     awans do etapu wojewódzkiego

2. Żmija Grzegorz 2b - awans do etapu rejonowego

3. Szczepaniak Przemysław 3a - awans do etapu rejonowego

4. Moskal Kacper 3a - awans do etapu rejonowego

5. Biela Julia 3b

6. Ziembla Katarzyna 3a

7. Kania Sławomir 3b

8. Powroźnik Zuzanna 3b

9. Zajda Dominika 3b

10.Hudaszek Izabela 1a

11. Kania Angelika 3b

12. Piegza Natalia 3b

13. Oliwa Katarzyna 1a

14. Szczurek Eliza 1a

 

MAŁOPOLSKI KONKURS Z J. ANGIELSKIEGO

1. Małota Emilia 2a

 

MAŁOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY

1.Biela Julia 3b

2. Ziembla Katarzyna 3a

 

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

1. Żmija Grzegorz 2b - awans do etapu rejonowego    awans do etapu wojewódzkiego

2. Małota Emilia 2a - awans do etapu rejonowego

3. Światłoń Joanna 3b - awans do etapu rejonowego

4. Ziembla Katarzyna 3a

5. Biela Julia 3b

6. Zajda Dominika3 b

7. Powroźnik Zuzanna 3b

8. Żak Marcelina 3a

9. Balon Maria 3a

10. Kania Angelika 3b

11. Szymoniak Grzegorz 3a

12. Rywotycka Anna 2b

13. Grabowska Paulina 3a

14. Piegza Natalia 3b

15. Dynur  Magdalena 3b

16. Piątek Kinga 3b

17. Dynur Dominika 3a

18. Kania Slawomir 3b

19. Szuba Gabriela 3b

20. Wiecheć Aleksandra 3b

 

MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

1. Żmija Grzegorz - awans do etapu rejonowego

2. Kocyła Maksymilian

 

MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY

1. Małota Emilia 2a - awans do etapu rejonowego     awans do etapu wojewódzkiego

2. Żmija Grzegorz 2b

3. Szlachetka Hubert 1a

4. Oliwa Paweł 1a

 

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

1. Biela Julia 3b - awans do etapu rejonowego

2. Rywotycka Anna 2b

3. Stręk  Gabriela 2b

KONKURSY PRZEDMIOTOWE - SZKOŁA PODSTAWOWA

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

1. Chlipała Paulina 6b

2. Szymoniak Zuzanna 6b

 

MAŁOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO
1. Żmija Rafał 6a

2. Szymanowski Jakub 5a

3. Jończyk Jakub 5b

4. Nędza Dominik 5b

5. Piegza Marek 4a

6. Szczurek Arkadiusz 5b

7. Szlachetka Kamil 4b

8. Dzidek Wiktoria 5b

9. Malina Wiktoria 4a

10. Piegza Anna 4a

11. Piechota Emilia 4b

12. Świerczyńska Weronika 4a

13. Judasz Karol 4b

 

KONKURSY TEMATYCZNE

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY dla uczniów szkół podstawowych
1. Żmija Rafał 6a

2. Szczepaniak Damian 6b

3. Przała Igor 6b

 

MAŁOPOLSKI KONKURS  „Małopolskie Baltie 2016” dla uczniów szkół podstawowych

1. Hudaszek Łukasz 5b - awans do etapu rejonowego

2. Szczurek Oskar 6a - awans do etapu rejonowego

3. Marek Karol 4a - awans do etapu rejonowego

4. Satora Bartłomiej 6b - awans do etapu rejonowego

5. Żmija Rafał 6a - awans do etapu rejonowego

6. Braś Kamil6a - awans do etapu rejonowego

7. Chlipała Paulina 6b - awans do etapu rejonowego

8. Szypuła Krzysztof 5a - awans do etapu rejonowego

9. Szymoniak Zuzanna 6b - awans do etapu rejonowego

10. Biela Patryk 6b - awans do etapu rejonowego

11. Nawalaniec Norbert 6b - awans do etapu rejonowego

12. Dobosz Piotr 5a - awans do etapu rejonowego

13. Pułka Szymon 5a - awans do etapu rejonowego

14. Profic Mikołaj 6a - awans do etapu rejonowego

15. Zborowski Maciej 5a

16. Golonka Mikołaj 5a

17. Piwowarska Olga 5a

18. Przała Jan 5a

19. Jończyk Jakub 5b

20. Cichosz Patryk 6a

21. Przała Igor 6b

22. Szlachetka Jagoda 6b

23. Szczepaniak Damian 6b

 

MAŁOPOLSKI KONKURS TEMATYCZNY „Ani na chwilę nie złożyliśmy broni…” Polacy w walce podczas II wojny światowej 1939-1945
dla uczniów gimnazjów

 

1. Małota Emilia 2a

2. Szlachetka Hubert 1a

3. Biela Julia 3b

 

 

Rok szkolny 2014/2015

KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

Zakończyły się etapy rejonowe konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego

   Kuratora Oświaty, w których wzięło udział 7 uczniów  Gimnazjum.

   Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali:

Radosław Cichosz i  Kamila Rywotycka- Konkurs biologiczny,

Grzegorz Żmija - Konkurs geograficzny,

Julia Biela - Konkurs j. polskiego.

                           

 

Szkoła Podstawowa

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego 

  1. Izabela Hudaszek kl. 6
  2. Daria Szuba-Łata kl. 6
  3. Katarzyna Oliwa kl. 6
  4. Maria Bylica kl. 6

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

  1. Hubert Szlachetka kl. 6
  2. Daria Szuba-Łata kl. 6
  3. Paweł Oliwa kl. 6
  4. Izabela Hudaszek kl. 6
  5. Filip Oskwarek kl. 6

 

 

Gimnazjum

 Małopolski Konkurs z Fizyki

  1. Maciej Łapczyński kl. 3b
  2. Joanna Kurek kl. 3a
  3. Kacper Moskal kl. 2a
  4. Joanna Papież kl. 3b

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

  1. Przemysław Szczepaniak kl. 2a
  2. Grzegorz Żmija kl. 1b
  3. Maciej Łapczyński kl. 3b
  4. Kacper Moskal kl. 2a
  5. Katarzyna Ziembla kl. 2a

 

Małopolski Konkurs Chemiczny

  1. Radosław Cichosz kl. 3b  - awans do etapu rejonowego
  2.  Maciej Łapczyński kl. 3b

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

  1. Radosław Cichosz kl. 3b - awans do etapu rejonowego
  2. Kamila Rywotycka - awans do etapu rejonowego
  3. Grzegorz Żmija kl. 1b - awans do etapu rejonowego
  4. Maciej Łapczyński kl. 3b
  5. Katarzyna Papież kl. 3b
  6. Julia Biela kl. 2b
  7. Joanna Światłoń kl. 2b
  8. Katarzyna Ziembla kl. 2a
  9. Dominika Zajda kl. 2b
  10. Katarzyna Falc kl. 3b
  11. Kinga Piątek kl. 2b
  12. Joanna Kurek kl. 3a
  13. Angelika Kania kl. 2b
  14. Zuzanna Powroźnik kl. 2b
  15. Maciej Piwowarczyk kl. 3a
  16. Natalia Piegza kl. 2b
  17. Justyna Rydz kl. 3a
  18. Gabriela Szuba kl. 2b
  19. Magdalena Dynur kl. 2b
  20. Piotr Bizoń kl. 2b
  21. Patrycja Piegza kl. 3a

 

Małopolski Konkurs Geograficzny

  1. Maciej Łapczyński kl. 3b - awans do etapu rejonowego
  2. Grzegorz Żmija kl. 1b - awans do etapu rejonowego
  3. Edyta Sikora kl. 3a
  4. Emilia Strugalska kl. 3a
  5. Natalia Bobek kl. 3a
  6. Angelika Kania kl. 2b

 

Małopolski Konkurs Historyczny

  1. Grzegorz Żmija kl. 1b
  2. Emilia Małota kl. 1a

 

Małopolski Konkurs J. polskiego

  1. Julia Biela kl. 2b - awans do etapu rejonowego
  2. Przemysław Szczepaniak kl. 2a
  3. Marcelina Żak kl. 2a
  4. Julia Chmura kl. 3a
  5. Katarzyna Ziembla kl. 2a
  6. Edyta Sikora kl. 3a

 

Konkursy tematyczne

Szkoła Podstawowa

Przyrodniczy - „Skarby przyrody i ich ochrona”

  1. Paulina Chlipała kl.
  2. Damian Szczepaniak kl.
  3. Patryk Biela kl.
  4. Rafał Żmija kl.
  5. Kamil Wróblewski kl.
  6. Maria Bylica kl.
  7. Igor Przała kl.
  8. Marcelina Kocyła kl.

 

Biblijny - „Z dobrą nowiną przez życie”

  1. Igor Przała kl.

 

Informatyczny "Małopolskie Baltie 2015"

  1. Jan Piątek kl. 6
  2. Antoni Chrobak kl. 6
  3. Paweł Oliwa kl. 6
  4. Jan Ślęczka kl. 6

 

Gimnazjum

Biblijny - "Z mądrością Proroków przez życie"

1. Grzegorz Żmija kl. 1b

 

Rok szkolny 2013/2014

 

KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

 

 

   Zakończyły się etapy rejonowe konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego

   Kuratora Oświaty, w których wzięło udział 25 uczniów naszej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

   Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali:

   Szkoła Podstawowa: Grzegorz Żmija - Konkurs matematyczny

                                             i   Konkurs przyrodniczy,

   Gimnazjum:  Joanna Liszka - Konkurs z fizyki i Konkurs z historii,

                           Katarzyna Hudaszek - Konkurs z fizyki,

                           Radosław Cichosz - Konkurs biologiczny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa - etap szkolny

 

Małopolski Konkurs Biblijny

 

Żmija

Grzegorz

 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

                                                                                                    
Żmija Grzegorz                awans do etapu rejonowego             awans do etapu wojewódzkiego
Pyrtek Małgorzata
Filek Karol
Rywotycka Anna
Stręk Gabriela
Kocyła Maksymilian

 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Żmija Grzegorz awans do etapu rejonowego           awans do etapu wojewódzkiego
Małota Emilia  
Rywotycka Anna  

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Żmija Grzegorz  
Małota Emilia  

 

Małopolski Konkurs Informatyczny

Pyrtek

Małgorzata

awans do etapu rejonowego

Filek

Karol

awans do etapu rejonowego

Biela

Katarzyna

awans do etapu rejonowego

Kaleta

Mateusz

awans do etapu rejonowego

Gatlik

Maciej

awans do etapu rejonowego

Kostecki

Paweł

awans do etapu rejonowego

Ślęzak

Bartłomiej

 

Gimnazjum - etap szkolny.

 

Małopolski Konkurs z Fizyki

 

Hudaszek

Katarzyna

awans do etapu rejonowego             awans do etapu wojewódzkiego

Liszka

Joanna

awans do etapu rejonowego             awans do etapu wojewódzkiego

Papież Katarzyna awans do etapu rejonowego

Koziołek

Wojciech

awans do etapu rejonowego

Łapczyński

Maciej

awans do etapu rejonowego

Kurek

Joanna

awans do etapu rejonowego

Chlipała

Adrian

 

Koźlak Bartłomiej  

 

Małopolski Konkurs z J. angielskiego

 

Pierog

Robert

 

Pierog

Klaudia

 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

 

Hudaszek

Katarzyna

awans do etapu rejonowego

Łapczyński Maciej  

Pierog

Robert

 

Rywotycka

Kamila

 

 

Małopolski Konkurs Chemiczny

Koziołek

Wojciech

awans do etapu rejonowego

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

Cichosz

Radosław

awans do etapu rejonowego awans do etapu wojewódzkiego

Liszka

Joanna

awans do etapu rejonowego  

Kurowska

Monika

   

Szczyrbak

Ewa

   

Dobosz

Krzysztof

   

Polewka

Daria

   

Rydz

Justyna

   

Mysza

Magdalena

   

Profic

Natalia

   

Moskal

Kacper

   

Sopata

Aleksandra

   

Biela

Julia

   

Rydz

Agnieszka

   

Zajda

Karolina

   

Szczepaniak

Przemysław

   

Zajda

Dominika

   

Syrek

Krzysztof

   

Światłoń

Joanna

   

Kania

Angelika

   

 

 

 

Małopolski Konkurs Geograficzny

Łapczyński Maciej awans do etapu rejonowego
Koźlak Bartłomiej awans do etapu rejonowego
Bobek Natalia  

Małopolski Konkurs Historyczny

Liszka Joanna awans do etapu rejonowego               awans do etapu wojewódzkiego  

 

Małopolski Konkurs Informatyczny

Dobosz Krzysztof awans do etapu rejonowego
Pierog Robert awans do etapu rejonowego
Cichosz Radosław awans do etapu rejonowego
Chlipała Adrian awans do etapu rejonowego
Pierog Klaudia  
Pyrtek Zofia  

 

Małopolski Konkurs J. polskiego

Rywotycka Kamila  
Kurowska Monika  
Chmura Julia  

 

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Etap Wojewódzki - Małopolski Baltie 2013

 

Uczniowie gimnazjum: Robert Pierog kl. 2a i  Adrian Chlipała kl. 2a  zostali Laureatami Małopolskiego Konkursu Informatycznego Baltie 2013, którego celem jest wyłanianie i rozwijanie talentów informatycznych.  Baltie to nazwa programu stworzonego do nauki programowania.

Podczas uroczystego podsumowania konkursu na AGH w Krakowie  laureaci, oprócz zaświadczeń przyznających im tytuł laureata, otrzymali również drobne nagrody od  Małopolskiego Kuratora  Oświaty. Gratulujemy! (I.W)

 

                                              Małopolski Baltie 2013

 

27.02.2013r. w naszej szkole odbył się etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Informatycznego Baltie 2013. W zmaganiach wzięło udział 9 uczniów z klas I-III gimnazjum z Gimnazjum w Rudniku, oraz z Gimnazjum Maniowy. Etap rejonowy polegał na rozwiązaniu 8 zadań o różnym stopniu trudności w czasie 120 minut. Do etapu wojewódzkiego zostało zakwalifikowanych 60 osób z wszystkich rejonów, z naszej szkoły zakwalifikowali się: Robert Pierog, Piotr Pyrtek, Adrian Chlipała. Etap wojewódzki odbędzie się 23 marca na AGH w Krakowie.(I.Wojtycza)

 

KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

Wojciech Koziołek z kl. 2ag  uzyskał tytuł LAUREATA Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Gratulujemy!

 

 

Szkoła Podstawowa - etap szkolny

 

Małopolski Konkurs Biblijny

 

Żmija

Grzegorz

 

Chrobak

Mikołaj

 

Małota

Emilia

 

Moskal

Kacper

 

Przała

Hubert

 

Szczepaniak

Przemysław

 

Syrek

Krzysztof

 

Rywotycka

Anna

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

Przała Hubert  
Kania Sławomir  
Szczepaniak Przemysław  
Moskal Kacper  
Powroźnik Zuzanna  
Biela Julia  
Józefczyk Paweł  
Piegza Natalia  

 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Żmija Grzegorz  
Pyrtek Małgorzata  
Małota Emilia  
Rywotycka Anna  
Biela Katarzyna  

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Moskal Kacper  
Żmija Grzegorz  
Szczepaniak Przemysław  
Przała Hubert  
Małota Emilia  
Zajda Dominika  
Biela Julia  
Powroźnik Zuzanna  
Balon Maria  
Piegza Natalia  
Żak Marcelina  

Gimnazjum - etap szkolny.

 

Małopolski Konkurs z Fizyki

 

Pitek

Ewa

awans do etapu rejonowego

Osielczak

Katarzyna

 

Sala

Klaudia

 

Koziołek

Wojciech

 

Chlipała

Adrian

 

Szczurek

Anna

 

Sopata

Aleksandra

 

Małopolski Konkurs z J. angielskiego

 

Pierog

Robert

awans do etapu rejonowego

Pierog

Klaudia

 

Bylica

Sylwester

 

Łapczyński

Maciej

 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

 

Hudaszek

Katarzyna

awan do etapu rejonowego

Pierog

Robert

 

Sala

Klaudia

 

Liszka

Joanna

 

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

 

Koziołek

Wojciech

LAUREAT KONKURSU

Cichosz

Radosław

awans do etapu rejonowego

Pułka

Michał

 

Kurowska

Monika

 

Szczyrbak

Ewa

 

Kubicka

Natalia

 

Światłoń

Magdalena

 

Flaga

Sylwia

 

Orawin

Natalia

 

Polewka

Daria

 

Małopolski Konkurs Geograficzny

Koziołek Wojciech awans do etapu rejonowego
Łapczyński Maciej  
Cichosz Radosław  
Pułka Michał  
Koźlak Bartłomiej  

Małopolski Konkurs Historyczny

Liszka Joanna awans do etapu rejonowego
Oliwa Kamil awans do etapu rejonowego

Małopolski Konkurs Biblijny

CICHOSZ Radosław  
SIKORA Edyta  
ŁAPCZYŃKI Maciej  
PYRTEK Zofia  

Małopolski Konkurs J. polskiego

Pitek Ewa  
Liszka Joanna  
Koziołek Wojciech  
Koźlak Bartłomiej  
Mysza Magdalena  

 

 

Rok szkolny 2011/2012

Uczennice: Beata Oliwa z kl.3bg i Joanna Liszka z kl. 1bg awansowały do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego.

Aleksandra Grabowska z kl. 3ag awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Gratulujemy!

Awans oznacza między innymi dodatkowe punkty przy naborze do szkoły średniej.

 

Szkoła Podstawowa - etap szkolny

 

Konkurs Przyrodniczy

 

1 Cichosz Radosław awans do etapu rejonowego
2 Legutko Bartosz  
3 Kurowska Monika  
4 Ślusarz Hubert  
5 Piegza Patrycja  
6 Papież Katarzyna  

 

Konkurs Humanistyczny

 

1.  Rywotycka Kamila awans do etapu rejonowego
2. Kurowska Monika  
3. Cichosz  Radosław  
4. Falc Katarzyna  

 

Konkurs Matematyczny

 

1 Cichosz Radosław  
2 Falc Katarzyna  
3 Oskwarek Izabela  
4 Kurowska Monika  
5 Piegza Patrycja  
6 Bobek Natalia  
7 Legutko Bartosz  
8 Papież Katarzyna  
9 Łapczyński Maciej  
10 Ślusarz  Hubert  

 

Konkurs Biblijny

 

1 Małota  Emilia kl. IV - brawo!
2 Cichosz Radosław  
3 Kurowska  Monika  
4 Przała  Hubert  
5 Syrek Krzysztof  
6 Łapczynski  Maciej  
7 Szczepaniak  Przemysław  
8 Moskal Kacper  

 

Gimnazjum - etap szkolny.

 

Konkurs J. Polskiego

1 Wilk Katarzyna awans do etapu rejonowego
2 Pitek Ewa  
3 Szczurek Magdalena  
4 Pitek Katarzyna  
5 Bargieł Aleksandra  

 

Konkurs J. Angielskiego

1. Pierog Robert  
2. Hudaszek Katarzyna  
3. Liszka Joanna  
4. Możdżeń Łukasz  
5. Szczurek Anna  
6. Koziołek Wojciech  
7. Bylica Piotr  

 

Małopolski Konkurs Historyczny

 

1. Oliwa Beata awans do etapu wojewódzkiego
2. Liszka Joanna awans do etapu wojewódzkiego
3. Oliwa Kamil  
4. Koziołek Wojciech  
5. Sala Klaudia  

 

 

Konkurs Biblijny

1 Starzec Katarzyna  

 

Konkurs Matematyczny

1 Szczurek Kamil  
2 Stręk  Dawid  
3 Grabowska Gabriela  
4 Grabowska Aleksandra  
5 Judasz Maria  
6 Koziołek Wojciech  
7 Pierog Robert  
8 Sala Klaudia  

 

Konkurs z Fizyki

1 Grabowska Aleksandra awans do etapu rejonowego
2 Wilk Katarzyna  
3 Oliwa Beata  
4 Szczurek Kamil  
5 Grabowska Gabriela  

 

Konkurs Biologiczny

1 Grabowska Aleksandra awans do etapu wojewódzkiego
2 Oliwa Beata awans do etapu rejonowego
3 Bylica Piotr  
4 Przała  Klaudia  
5 Ruszkowska  Klaudia  
6 Syrek Jacek  
7 Judasz  Maria  
8 Szczurek Magdalena  
9 Maślanka Marcin  
10 Starzec Katarzyna  
11 Światłoń Magdalena  
12 Mirocha Sylwia  
13 Golonka Weronika  

 

 

Konkurs Chemiczny

1 Przała Klaudia  
2 Judasz Maria  
3 Rogowiec Natalia   

Konkurs Geograficzny

1 Pułka Michał  
2 Kubicka Natalia  
3 Koźlak Bartłomiej  
4 Bargieł Aleksandra  
5 Grabowska Gabriela  
6 Ruszkowska Klaudia  

 

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

Uczennica klasy 6b Joanna Liszka awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biblijnego i  Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.

GRATULUJEMY !

Szkoła Podstawowa - etap szkolny.

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

1

Cichosz

Radosław

awans do etapu rejonowego

2

Koziołek

Wojciech

3

Liszka

Joanna

4

Król

Klaudia

5

Łapczyński

Maciej

6

Szczurek

Anna

7

Skrzeczek

Dominika

8

Koźlak

Bartłomiej

9

Sowa

Brygida

10

Kuchta

Julia

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

1

Hudaszek

Katarzyna

awans do etapu rejonowego

2

Liszka

Joanna

3

Oskwarek

Izabela

4

Światłoń

Sylwester

5

Pierog

Robert

6

Koziołek

Wojciech

7

Sala

Klaudia

8

Kurowska

Monika

9

Łapczyński

Maciej

10

Cichosz

Radosław

11

Pitek

Aleksandra

12

Koźlak

Bartłomiej

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

1

Liszka

Joanna

awans do etapu rejonowego

awans do etapu rejonowego

awans do etapu rejonowego

2

Koziołek

Wojciech

3

Skrzeczek

Dominika

4

Hudaszek

Katarzyna

5

Kożlak

Bartłomiej

6

Szczurek

Anna

7

Król

Klaudia

8

Sala

Klaudia

9

Krauzowicz

Dominika

 

Małopolski Konkurs Biblijny

1

Liszka

Joanna

awans do etapu rejonowego

2

Hudaszek

Katarzyna

3

Koźlak

Bartłomiej

4

Cichosz

Radosław

5

Łapczyński

Maciej

6

Bylica

Sylwester

7

Koziołek

Wojciech

 

 

Gimnazjum - etap szkolny.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

1

Wilk

Katarzyna

 

2

Pitek

Katarzyna

3

Grabowska

Aleksandra

4

Caminiti

Sara

5

Bargieł

Aleksandra

6

Przała

Klaudia

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

1

Szczurek

Kamil

 

2

Dymek

Dariusz

3

Oliwa

Beata

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

1

Możdżeń

Łukasz

2

Bylica

Piotr

3

Łopata

Kamil

 

   

Małopolski Konkurs Historyczny

1

Oliwa

Beata

awans do etapu rejonowego

 

 

Małopolski Konkurs Biologiczny

1

Syrek

Jacek

awans do etapu rejonowego

2

Ruszkowska

Klaudia

 

3

Judasz

Maria

 

4

Przała

Klaudia

 

 

Małopolski Konkurs Geograficzny

1

Pułka

Michał

 

2

Bargieł

Aleksandra

3

Szczurek

Magdalena

4

Ruszkowska

Klaudia

5

Grabowska

Gabriela

6

Mielecki

Antoni

7

Pitek

Katarzyna

 

Małopolski Konkurs Biblijny

1

Starzec

Katarzyna

 

2

Oliwa

Beata

3

Oliwa

Kamil

4

Przała

Jakub

 

Małopolski Konkurs Interdyscyplinarny "W.W. - Wiem Więcej"

1

Maślanka

Marcin

 

2

Syrek

Jacek

3

Rogowiec

Natalia

4

Szlachetka

Dominik

5

Kostecki

Tomasz

 

 

 

 

 

 


 

ROK SZKOLNY 2009/2010

23.12.2009

Uczennica klasy 6b – Katarzyna Łapczyńska awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego a,

 

Joanna Liszka uczennica klasy 5b awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biblijnego.

GRATULUJEMY !

 

 


Za nami etapy szkolne konkursów, podajemy nazwiska tych, którzy przekroczyli próg 50% możliwych do uzyskania punktów.

Małopolski Konkurs Humanistyczny – szkoły podstawowe

Caminiti

Sara

6a

awans do etapu rejonowego

Łapczyńska

Katarzyna

6b

Sowa

Seweryn

6b

Starzec

Wioletta

6a

Koźlak

Bartłomiej

5b

Skrzeczek

Dominika

5a

Pitek

Ewa

6a

Król

Klaudia

5a

Małopolski Konkurs Przyrodniczy – szkoły podstawowe

Łapczyńska

Katarzyna

6b

awans do etapu rejonowego

Sowa

Seweryn

6b

Koziołek

Wojciech

5a

Kubicka

Natalia

6b

Pułka

Michał

6b

Liszka

Joanna

5b

Sapała

Kasper

6b

Małopolski Konkurs Matematyczny – szkoły podstawowe

Pitek

Ewa

6a

Małopolski Konkurs Biblijny – szkoły podstawowe

Liszka

Joanna

5b

awans do etapu rejonowego

Mysza

Magdalena

5b

awans do etapu rejonowego

Sapała

Kasper

6b

Oliwa

Kamil

6b

Kuchta

Julia

5a

Małopolski Konkurs Historyczny – gimnazja

Oliwa

Beata

1bg


ROK SZKOLNY 2008/2009

 

4.04.2009
 

Julia Niezgoda uzyskała tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Humanistycznego. Jedną z nagród jest zwolnienie ze sprawdzianu z równoczesnym przyznaniem 40 punktów. GRATULUJEMY!


                                                          

4.03 2009

Uczennica klasy 6b – Julia Niezgoda awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.

                                                       


 

24 listopada 2008

Za nami pierwszy etap Małopolskich Konkursów przedmiotowych.

Uczestnicy przyznają, że nie było łatwo.

Testy pisało wielu uczniów, ale tylko najlepsi mają szansę na etap rejonowy.

Uczestnicy etapu szkolnego

Małopolskiego  Konkursu Matematyczno  –Przyrodniczego

w roku szkolnym 2008/09

1. Bargieł Aleksandra

2. Bargieł Damian

3. Dymek Aleksandra

4. Dymek Dariusz

5. Filek Dagmara

6. Grabowska Aleksandra

7. Judasz Maria

8. Krzywoń Wojciech

9. Maślanka Marcin

10. Mielecka Kornelia

11. Niezgoda Julia

12. Oliwa Beata

13. Stręk Dawid

14. Szczurek Kamil

15. Szczurek Magda

16. Szuba-Łata Klaudia

Najwięcej punktów zdobyli:

1.                        Bargieł Aleksandra

2.                        Bargieł Damian

3.                        Mielecka Kornelia

4.                        Szuba-Łata Klaudia

5.                        Oliwa Beata

6.                        Filek Dagmara

Uczestnicy etapu szkolnego

Małopolskiego  Konkursu Humanistycznego

w roku szkolnym 2008/09

1.                   Bargieł Aleksandra

2.                 Bargieł Damian

3.                 Dymek Aleksandra

4.                 Grabowska Aleksandra

5.                  Łapczyńska Katarzyna

6.                 Niezgoda Julia

7.                 Oliwa Beata

8.                 Sowa Seweryn

9.                 Szczurek Magda

10.                Szuba-Łata Klaudia

 

 

Najwięcej punktów zdobyli:

1.          Niezgoda Julia   - awans do etapu rejonowego!

2.       Łapczyńska Katarzyna  - awans do etapu rejonowego!

3.       Oliwa Beata  - awans do etapu rejonowego!

4.          Dymek Aleksandra

5.          Bargieł Aleksandra


 

Uczestnicy etapu szkolnego

Małopolskiego  Konkursu Biblijnego

w roku szkolnym 2008/09

1.                   Bargieł Aleksandra

2.                 Bargieł Bartosz

3.                 Bargieł Damian

4.                 Bylica Piotr

5.                 Dymek Aleksandra

6.                 Dymek Dariusz

7.                 Filek Dagmara

8.                 Grabowska Aleksandra

9.                 Kacper Sapała

10.              Koziołek Tomasz

11.               Krzywoń Wojciech

12.              Łapczyńska Katarzyna

13.              Mielecka Kornelia

14.              Mielecki Antoni

15.              Niezgoda Julia

16.              Oliwa Beata

17.              Oliwa Kamil

18.              Pitek Ewa

19.              Przała Jakub

20.            Pyrtek Piotr

21.              Sowa Seweryn

22.            Starzec Katarzyna

23.            Starzec Wioletta

24.            Szczurek Daria

25.            Szczurek Magda

26.            Szuba-Łata Klaudia

Najwięcej punktów zdobyli:

1.               Niezgoda Julia - awans do etapu rejonowego !

2.                        Szczurek Magdalena

3.                        Oliwa Kamil

4.                       Starzec Katarzyna

5.                        Sapała Kasper


Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Placówek Oświatowych w Rudniku
    Rudnik, ul. Szkolna 55
    32-440 Sułkowice
  • 012 2732018
    fax:012 2732018
    telefony wewnętrzne:
    sekretariat 20
    pedagog 24
    kuchnia 25

Galeria zdjęć