• Konkursy kuratoryjne

        • ETAP SZKOLNY 2021/22
          SZKOŁA PODSTAWOWA

           

          Małopolski Konkurs Biologiczny

          Judasz

          Aleksandra

          7a

          Osiecka

          Wiktoria

          7a

          Bochenek

          Lena

          7b - awans do etapu rejonowego

          Wolska

          Emilia

          7b

          Koziołek

          Kamila

          8a - awans do etapu rejonowego

          Pająk

          Justyna

          8a

          Piechota

          Martyna

          8a

          Józefczyk

          Hanna

          8b

          Komperda

          Konrad

          8b - awans do etapu rejonowego

          Wrona

          Bartosz

          8b

          Bizoń

          Aleksandra

          8c

          Hajduk

          Wiktoria

          8c - awans do etapu rejonowego

           

          Małopolski Konkurs Języka Polskiego

          Blak

          Julia

          7a

          Kaleta

          Natalia

          7a

          Kotula

          Szymon

          7a

          Osiecka

          Wiktoria

          7a

          Rucińska

          Zuzanna

          7b

          Sikora

          Nikola

          7a

          Wolska

          Emilia

          7b

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          Kiebzak

          Kacper

          8b

          Klimowska

          Wiktoria

          8b

          Komperda

          Konrad

          8b

          Kurek

          Patrycja

          8a

          Serafin

          Amelia

          8b

          Wrona

          Bartosz

          8b

          Wrona

          Filip

          8b

          Zachariasz

          Teresa

          8b

           

           

          Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

          Stasiełuk

          Hubert

          7a  - awans do etapu rejonowego

           

          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

          Bielecki

          Mateusz

          7b

          Bielarz

          Anna

          7b

          Stasiełuk

          Hubert

          7a

          Schwindt

          Nadia

          8a

          Kurek

          Patrycja

          8a

          Chromicz

          Julia

          8a - awans do etapu rejonowego

          Komperda

          Konrad

          8b

          Szczurek

          Maksymilian

          8b - awans do etapu rejonowego

          Wrona

          Filip

          8b

          Wrona

          Bartosz

          8b

          Nędza

          Magdalena

          8c

          Blak

          Bartosz

          8c

          Hajduk Wiktoria 8c

           

          Małopolski Konkurs Chemiczny

          Klimowska

          Wiktoria

          8b

          Przała

          Patrycja

          8b

          Zachariasz

          Teresa

          8b

          Komperda

          Konrad

          8b - awans do etapu rejonowego

          Wrona

          Filip

          8b

          Wrona

          Bartosz

          8b

          Hajduk Wiktoria 8c
          Bizoń Aleksandra 8c

           

          Konkurs Tematyczny "Od algorytmu do programu"

          Kurek

          Patrycja

          8a

          Kotula

          Szymon

          7a - awans do etapu rejonowego

          Sroka

          Łukasz

          7a

          Stasiełuk

          Hubert

          7a

          Wrona

          Filip

          8b

          Wrona

          Bartosz

          8b

          Kiebzak Kacper 8b

           

          Małopolski Konkurs Historyczny

          Kiebzak

          Karol

          7a

          Kozak

          Bartłomiej

          7a

          Kiebzak

          Kacper

          8b

           


          Biblijny Konkurs Tematyczny "Z Dobrą Nowiną przez życie"

          Kotula

          Szymon

          7a

          Klimowska 

          Wiktoria

          8b

          Kiebzak

          Karol

          7a - awans do etapu rejonowego

          Król

          Karol

          6a - awans do etapu rejonowego

          Koziołek

          Kamila

          8a - awans do etapu rejonowego

          Zachariasz

          Teresa

          8b - awans do etapu rejonowego

           






          ETAP SZKOLNY 2020/21
          SZKOŁA PODSTAWOWA

           

          Małopolski Konkurs Historyczny

          Kiebzak 

          Kacper

          7b  

                                                                                                                               

          Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

          Stasiełuk

          Hubert

          6a  - awans do etapu rejonowego

           

          Informatyczny Konkurs Tematyczny "Od algorytmu do programu"

          Hudaszek

          Piotr

          8a

          Ślusarz

          Filip

          8b

          Zachariasz Jan 8a - awans do etapu rejonowego
          Żmija Bartosz 8a - awans do etapu rejonowego

           

          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

          Cygan

          Aleksandra

          8a  

          Zachariasz Jan 8a
          Żmija Bartosz 8a - awans do etapu rejonowego

           

          Małopolski Konkurs Biologiczny

          Piechota

          Patrycja

          8a

          Różycka

          Patrycja

          8a

          Zachariasz

          Jan

          8a - awans do etapu rejonowego

          Żmija

          Bartosz

          8a - awans do etapu wojewódzkiego, tytuł finalisty

          Koziołek

          Kamila

          7a

          Pająk

          Justyna

          7a

          Józefczyk

          Hanna

          7b

          Piechota

          Martyna

          7a

          Komperda

          Konrad

          7b - awans do etapu rejonowego

          Wrona

          Bartosz

          7b

          Wrona

          Filip

          7b

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          Zachariasz Jan 8a - awans do etapu rejonowego
          Żmija Bartosz 8a - awans do etapu rejonowego

           

          Małopolski Konkurs z Fizyki

          Hudaszek

          Piotr

          8a  

          Zachariasz

          Jan

          8a

          Żmija

          Bartosz

          8a - awans do etapu rejonowego

           

          Biblijny Konkurs Tematyczny

          Zachariasz Jan 8a

          Klimowska

          Jolanta

          8b

          Piechota Patrycja 8a
          Kozak Bartłomiej 8b
          Żmija Bartosz 8a - awans do etapu rejonowego

           


          ETAP SZKOLNY 2019/20
          SZKOŁA PODSTAWOWA

           

          Małopolski Konkurs Biologiczny

          Komperda

          Sandra

          8a  awans do etapu wojewódzkiego - tytuł finalisty

          Piegza

          Anna

          8a awans do etapu rejonowego

          Sznajder

          Lena

          8a

          Piegza

          Marek

          8a

          Wolska

          Małgorzata

          8a

          Borgosz

          Kacper

          8a

          Starzec

          Emilia

          8b awans do etapu rejonowego

          Mistarz

          Julia

          8b

          Legutko

          Maja

          8b

          Skupień

          Kamil

          8b

          Piechota

          Emilia

          8b

          Jończyk

          Natalia

          8b

          Śliwa

          Angelika

          8b

          Żmija Bartosz 7a awans do etapu rejonowego
          Zachariasz Jan 7a
          Różycka Patrycja 7a
          Piechota Patrycja 7a
               

          Małopolski Konkurs z Fizyki

          Marek

          Karol

          8a  

          Judasz

          Karol

          8a

          Piechota

          Emilia

          8b

          Szczurek

          Szymon

          8b

          Skupień

          Kamila

          8b

          Żmija

          Bartosz

          7a

          Zachariasz

          Jan

          7a

               

          Małopolski Konkurs Historyczny

          Marek

          Karol

          8a   awans do etapu rejonowego

          Żmija

          Bartosz

          7a

          Komperda

          Konrad

          2b

          Kiebzak Kacper 6b
          Zachariasz Teresa 6b
          Wrona Bartosz 6b
          Wrona Filip 6b
          Szuba Tomasz 6b
               

          Małopolski Konkurs Języka Polskiego

          Komperda

          Sandra

          8a

          Piegza

          Anna

          8a

          Sznajder

          Lena

          8a

          Piechota

          Emilia

          8b

          Skupień

          Kamila

          8b

          Śliwa

          Angelika

          8b

               

          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

          Blak

          Patrycja

          8a  

          Komperda Sandra 8a
          Marek Karol 8a
               

          Informatyczny Konkurs Tematyczny "Od algorytmu do programu"

          Marek

          Karol

          8a  awans do etapu wojewódzkiego - tytuł finalisty

          Żmija

          Bartosz

          7a  awans do etapu rejonowego

           

             

          Biblijny Konkurs Tematyczny

          Ptak

          Miłosz

          7b

          Ślusarz

          Filip

          7b

          Domagała Amelia 6a
          Koziołek Kamila 6a
          Schwindt Nadia 6a   awans do etapu rejonowego
          Zachariasz Teresa 6b   awans do etapu rejonowego
          Klimowska Wiktoria 6b  
          Kiebzak Karol 6a   awans do etapu rejonowego
          Blak Julia 5a
          Sikora Nikola 5a
          Osiecka Wiktoria 5a

           

          ETAP SZKOLNY 2018/19

          GIMNAZJUM

          Małopolski Konkurs Biologiczny

          Rym

          Anna

          3a

          Cichosz

          Patryk

          3a

          Pułka Martyna 3a
          Wróblewski Kamil 3a
          Żmija Rafał 3a  
          Biela Patryk 3b 
             
               

          Małopolski Konkurs z Fizyki

          Szczepaniak

          Damian

          3b

          Żmija

          Rafał

          3a

          Wróblewski Kamil 3a
          Profic Mikołaj 3a
          Grabowski Jakub 3a  
          Garbień Eryk 3a 
             
               

          Małopolski Konkurs Geograficzny

          Cichosz

          Patryk

          3a

             

          Żmija

          Rafał

          3a

             
               

          Małopolski Konkurs Historyczny

          Przała

          Igor

          3a

             
               

          Małopolski Konkurs Języka Polskiego

          Kocyła

          Marcelina

          3a

          Jędraszewska

          Filip

          3b

          Sala

          Julia

          3b

          Szlachetka

          Jagoda

          3b

             
               

          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

          Chlipała

          Paulina

          3b awans do etapu wojewódzkiego - tytuł finalisty

          Jędroszak

          Filip

          3b

          Kocyła Marcelina 3a
          Żmija Rafał 3a
             
               

           Informatyczny Konkurs Tematyczny

          Braś

          Kamil

          3a

          Flaga

          Jakub

          3a

          Garbień Eryk 3a
          Szczurek Oskar 3a
          Szczepaniak Damian 3b
             
               

           

          ETAP SZKOLNY 2018/19

          SZKOŁA PODSTAWOWA

          Małopolski Konkurs Fizyki
          Hudaszek Łukasz 8b
          Szypuła Krzysztof 8a
           
          Małopolski Konkurs Języka Polskiego
          Komperda Sandra 7a  awans do etapu wojewódzkiego (finalista)    
          Piegza Anna 7a    
               
          Małopolski Konkurs Biologii
          Dobosz Piotr 8a  awans do etapu rejonowego
          Dzidek Adam 8a  awans do etapu rejonowego
          Komperda Sandra 7a    
          Świerczeńska Weronika 7a
          Blak Patrycja 7a
          Piegza Anna 7a
          Hudaszek Łukasz 8b
          Sznajder Lena 7a
          Skupień Kamila 7b
          Filarska Aleksandra 8b
          Piegza Marek 7a
          Legutko Maja 7b
          Judasz Karol 7a
          Starzec Natalia 7a
          Piechota Emilia 7b
          Szymanowski Kuba 8a
          Borgosz Kacper 7a
          Szczurek Natalia 7a
               
          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
          Jończyk Jakub 8b
          Szczurek Arek 8b
          Komperda Sandra 7a
          Blak Patrycja 7a
          Piegza Anna 7a
          Żmija Bartosz 6a
          Cygan Aleksandra 6a
           

          Małopolski Konkurs Historii

          Marek Karol 7a    
               

          Małopolski Konkurs Tematyczny "Od algorytmu do programowania"

          Marek Karol 7a
               

          Małopolski Konkurs Tematyczny "Z Dobrą Nowiną przez życie"

          Legutko Maja 7b
          Piechota Emilia 7b
          Cygan Aleksandra 6a
          Piechota Patrycja 6a
          Schwindt Nadia 5a
          Kurek Patrycja 5a
          Kozak Bartłomiej 5a
               

          Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II

          Oliwa Karolina 6a
          Cyrek Paulina 6a
          Cygan Aleksandra 6a
          Zachariasz Jan 6a
          Koziołek Kamila 5a
          Kozak Bartłomiej 5a
          Piechota Patrycja 5a

           

          Rok szkolny 2017/2018

          ETAP SZKOLNY 2017/18

          GIMNAZJUM

          Małopolski Konkurs Biologiczny

          Kaperek

          Katarzyna

          3a  awans do etapu rejonowego

          Żmija

          Rafał

          2a

          Szlachetka

          Hubert

          3a

          Hudaszek

          Izabela

          3a

          Mechut

          Agnieszka

          3a

          Cichosz

          Patryk

          2a

          Biela

          Patryk

          2b

          Szczurek

          Eiza

          3a

          Bylica

          Maria

          3a

          Wróblewski

          Kamil

          2a

          Kościelniak

          Angelika

          2a

          Bernecka

          Natalia

          2a

          Oliwa

          Katarzyna

          3a

               

          Małopolski Konkurs z Fizyki

          Żmija

          Rafał

          2a   awans do etapu rejonowego

          Hudaszek

          Izabela

          3a

          Oliwa

          Paweł

          3a

          Szlachetka

          Hubert

          3a

          Szczurek

          Eliza

          3a

          Oliwa

          Katarzyna

          3a

          Mechut

          Agnieszka

          3a

          Bylica

          Maria

          3a

               

          Małopolski Konkurs Geograficzny

          Szlachetka

          Hubert

          3a    awans do etapu rejonowego

          Hudaszek

          Izabela

          3a

          Kaperek

          Katarzyna

          3a

          Cichosz

          Patryk

          2a

          Bylica

          Maria

          3a

           

           

           

           

          Małopolski Konkurs Historyczny

          Szlachetka

          Hubert

          3a   awans do etapu rejonowego

          Oliwa

          Paweł

          3a

          Przała

          Igor

          2b

               

          Małopolski Konkurs Języka Polskiego

          Kaperek

          Katarzyna

          3a

          Kocyła

          Marcelina

          2a

          Chlipała

          Paulina

          2b

          Rywotycka

          Natalia

          3a

          Szlachetka

          Jagoda

          2b

          Biela

          Patryk

          2b

               

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          Szlachetka

          Hubert

          3a

          Hudaszek

          Izabela

          3a

               

          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

          Chlipała

          Paulina

          2b   awans do etapu rejonowego

               

           Informatyczny Konkurs Tematyczny

          Oskwarek

          Filip

          3a

          Ślęczka

          Jan

          3a

          Szlachetka

          Hubert

          3a

          Szczurek

          Oskar

          2a

          Żmija

          Rafał

          2a

          Garbień

          Eryk

          2a

           

             

          Biblijny Konkurs Tematyczny

          Przała

          Igor

          2b

          Mazurkiewicz

          Maksymilian

          2b

           

          ETAP SZKOLNY 2017/18

          SZKOŁA PODSTAWOWA

          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

          Jończyk

          Jakub

          7b

          Komperda

          Sandra

          6a

          Blak

          Patrycja

          6a

          Legutko

          Maja

          6b

          Świerczyńska

          Weronika

          6a

               

          Małopolski Konkurs Humanistyczny

          Piegza

          Anna

          6a

          Komperda

          Sandra

          6a

          Piechota

          Emilia

          6b

               

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          Szczurek

          Arkadiusz

          7b

          Hudaszek

          Łukasz

          7b

          Zachariasz

          Jan

          5a

          Marek

          Karol

          6a

          Zmija

          Bartosz

          5a

          Jędrzejowski

          Dawid

          7b

          Judasz

          Karol

          6a

          Ślusarz

          Filip

          5b

          Blak

          Kacper

          5b

          Cygan

          Aleksandra

          5a

          Cyrek

          Paulina

          5a

          Sikora

          Kacper

          5b

          Ptak

          Miłosz

          5b

               

          Biblijny Konkurs Tematyczny

          Piechota

          Emilia

          6b    awans do etapu rejonowego

          Marek

          Karol

          6a

          Legutko

          Maja

          6b

          Wiecheć

          Jakub

          6a

           

           

          Rok szkolny 2016/2017

          Grzegorz Żmija uzyskał tytuł laureata Małopolskiego  Konkursu z Fizyki

          Emilia Małota uzyskała tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Biologicznego

          Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali:

          Małopolski Konkurs Biologiczny: Emilia Małota i Grzegorz Żmija - opiekun Jolanta Pękala,

          Małopolski Konkurs Chemiczny: Grzegorz Żmija - opiekun Jolanta Pękala,

          Małopolski Konkurs z Fizyki: Grzegorz Żmija - opiekun Iwona Wojtycza,

          Małopolski Konkurs Geograficzny: Emilia Małota i Grzegorz Żmija - opiekun Ewa Walczyk.

           

          KONKURSY PRZEDMIOTOWE - GIMNAZJUM

          Małopolski Konkurs Biologiczny

          Małota

          Emilia

          3A awans do etapu wojewódzkiego - tytuł laureata

          Żmija

          Grzegorz

          3B awans do etapu wojewódzkiego - tytuł finalisty

          Kaperek

          Katarzyna

          2A awans do etapu rejonowego

          Rywotycka

          Anna

          3B awans do etapu rejonowego

          Szlachetka

          Hubert

          2A awans do etapu rejonowego

          Kocyła

          Maksymilian

          3B awans do etapu rejonowego

          Blak

          Weronika

          3B

          Szatan

          Zuzanna

          3A

          Niewidok

          Adrian

          3B

          Żmija

          Rafał

          1A

          Zajda

          Julia

          3B

          Wróblewski

          Kamil

          1A

          Garbień

          Eryk

          1A

               

          Małopolski Konkurs Chemiczny

          Żmija

          Grzegorz

          3B awans do etapu wojewódzkiego- tytuł finalisty

               

          Małopolski Konkurs z Fizyki

          Żmija

          Grzegorz

          3B awans do etapu wojewódzkiego- tytuł laureata

          Małota

          Emilia

          3A

          Rywotycka

          Anna

          3B

          Oliwa

          Paweł

          2A

               

          Małopolski Konkurs Geograficzny

          Małota

          Emilia

          3A awans do etapu wojewódzkiego - tytuł finalisty

          Żmija

          Grzegorz

          3B awans do etapu wojewódzkiego - tytuł finalisty

          Kocyła

          Maksymilian

          3B

           

          Małopolski Konkurs Historyczny

          Małota

          Emilia

          3A awans do etapu rejonowego

          Żmija

          Grzegorz

          3B

          Szlachetka

          Hubert

          2A

          Oliwa

          Paweł

          2A

          Przała

          Igor

          1B

          Szczepaniak

          Damian

          1B

               

          Małopolski Konkurs Języka Polskiego

          Małota

          Emilia

          3A awans do etapu rejonowego

          Rywotycka

          Anna

          3B

          Stręk

          Gabriela

          3B

               

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          Żmija

          Grzegorz

          3B awans do etapu rejonowego

          Hudaszek

          Izabela

          2A

          Szlachetka

          Hubert

          2A

               

          Konkurs  Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

          Małota

          Emilia

          3A awans do etapu rejonowego

          Żmija

          Grzegorz

          3B awans do etapu rejonowego

          Szlachetka

          Hubert

          2A

               

           Informatyczny Konkurs Tematyczny

          Gatlik

          Maciej

          3A

          Żmija

          Grzegorz

          3B

          Ślęczka

          Jan

          2A

          Szlachetka

          Hubert

          2A

          Małota

          Emilia

          3A

          Wolski

          Olgiert

          3A

          Przała

          Jakub

          3B

          Szatan

          Zuzanna

          3A

          Biblijny Konkurs Tematyczny

          Oliwa

          Mikołaj

          1B

          Przała

          Igor

          1B

          Mazurkiewicz

          Maksymilian

          1B

          Szczepaniak

          Damian

          1B

           

          Konkursy przedmiotowe - SZKOŁA PODSTAWOWA

          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

               

          Jończyk

          Jakub

          6B

          Szczurek

          Arek

          6B

          Świerczyńśka

          Weronika

          5A

          Legutko

          Maja

          5B

          Malina

          Wiktoria

          5A

          Blak

          Patrycja

          5A

          Piechota

          Emilia

          5B

          Starzec

          Natalia

          5A

               

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          Dzidek

          Adam

          6A

               

          Informatyczny Konkurs Tematyczny - Baltie 2017

          Dzidek

          Adam

          6A awans do etapu rejonowego

          Dzidek

          Wiktoria

          6B awans do etapu rejonowego

          Żmija

          Bartosz

          4A awans do etapu rejonowego

          Biela

          Filip

          4B awans do etapu rejonowego

          Hudaszek

          Łukasz

          4A awans do etapu rejonowego

          Cyrek

          Paulina

          4A

          Pułka

          Szymon

          6A

          Wojnarowski

          Łukasz

          5B

          Woźnica

          Marcel

          5B

          Marek

          Karol

          5A

          Wróblewski

          Bartłomiej

          4A

          Cygan

          Aleksandra

          4A

          Gielata

          Mateusz

          4B

          Golonka

          Mikołaj

          6A

          Zachariasz

          Jan

          4A

               

          Biblijny Konkurs Tematyczny

          Kozieł

          Dominik

          5B

          Legutko

          Maja

          5B

           

           

          Rok szkolny 2015/2016

           

          Finaliści etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym  2015/16.
          Konkurs  biologiczny - Grzegorz Żmija-  opiekun Jolanta Pękala, Konkurs z fizyki - Grzegorz Żmija - opiekun Iwona Wojtycza, Konkurs  z historii - Emilia Małota - opiekun Ewa Tajs-Drąg. Gratulujemy.


          Przegląd pieśni patriotycznej

          ,,…A DZIEWCZĘTA  Z WOJSKIEM SZŁY…”

          W dniach 23-24 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Bohaterów Monte Cassino w Lubniu odbył się etap wojewódzki XI Przeglądu pieśni patriotycznej ,,…A DZIEWDCZĘTA Z WOJSKIEM SZŁY…”. Organizatorem konkursu było  Stowarzyszenie na Rzecz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lubniu oraz Kuratorium Oświaty w Krakowie. W przeglądzie realizowanym w ramach programu ,,Na drodze do Polski Niepodległej”, który został włączony do Małopolskiego Programu Edukacji Patriotycznej i Obywatelskiej wystąpili z naszej placówki uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przygotowani pod kierunkiem p. Ireneusz Przały. Realizując cel wspierania wychowania patriotycznego młodego pokolenia, rozwijania pasji wokalnych uczniów oraz umożliwienia im prezentacji tych umiejętności, nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do  konkursu pieśni patriotycznej.  W ramach każdej kategorii (uczniowie szkół podstawowych, uczniowie gimnazjum) wyłonieni zostali zwycięzcy spośród solistów i chórów/zespołów wokalnych. W tegorocznej edycji konkursu - do którego przystąpiło ponad 700 uczestników – Szkołę Podstawową reprezentowała Jessica Leśniak z klasy Vb, a Gimnazjum – Dominika Zajda z klasy IIIb. Wystąpił także gimnazjalny chór szkolny.

          Finalistami konkursu zostali: Dominika Zajda (,,Modlitwa dziewczyńska”, ,,Czterdziesty czwarty)  oraz chór szkolny (,,Dziś idę walczyć mamo”, ,,Do wolności”) Serdecznie gratulujemy!

          KONKURSY PRZEDMIOTOWE - GIMNAZJUM

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

          1. Żmija Grzegorz 2b

          2. Ziembla Katarzyna 3a

          3. Moskal Kacper 3a

          4. Szczepaniak Przemysław 3a

          5. Powroźnik Zuzanna 3b

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS Z FIZYKI

          1. Małota Emilia 2a - awans do etapu rejonowego     awans do etapu wojewódzkiego

          2. Żmija Grzegorz 2b - awans do etapu rejonowego

          3. Szczepaniak Przemysław 3a - awans do etapu rejonowego

          4. Moskal Kacper 3a - awans do etapu rejonowego

          5. Biela Julia 3b

          6. Ziembla Katarzyna 3a

          7. Kania Sławomir 3b

          8. Powroźnik Zuzanna 3b

          9. Zajda Dominika 3b

          10.Hudaszek Izabela 1a

          11. Kania Angelika 3b

          12. Piegza Natalia 3b

          13. Oliwa Katarzyna 1a

          14. Szczurek Eliza 1a

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS Z J. ANGIELSKIEGO

          1. Małota Emilia 2a

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS CHEMICZNY

          1.Biela Julia 3b

          2. Ziembla Katarzyna 3a

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY

          1. Żmija Grzegorz 2b - awans do etapu rejonowego    awans do etapu wojewódzkiego

          2. Małota Emilia 2a - awans do etapu rejonowego

          3. Światłoń Joanna 3b - awans do etapu rejonowego

          4. Ziembla Katarzyna 3a

          5. Biela Julia 3b

          6. Zajda Dominika3 b

          7. Powroźnik Zuzanna 3b

          8. Żak Marcelina 3a

          9. Balon Maria 3a

          10. Kania Angelika 3b

          11. Szymoniak Grzegorz 3a

          12. Rywotycka Anna 2b

          13. Grabowska Paulina 3a

          14. Piegza Natalia 3b

          15. Dynur  Magdalena 3b

          16. Piątek Kinga 3b

          17. Dynur Dominika 3a

          18. Kania Slawomir 3b

          19. Szuba Gabriela 3b

          20. Wiecheć Aleksandra 3b

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

          1. Żmija Grzegorz - awans do etapu rejonowego

          2. Kocyła Maksymilian

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY

          1. Małota Emilia 2a - awans do etapu rejonowego     awans do etapu wojewódzkiego

          2. Żmija Grzegorz 2b

          3. Szlachetka Hubert 1a

          4. Oliwa Paweł 1a

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

          1. Biela Julia 3b - awans do etapu rejonowego

          2. Rywotycka Anna 2b

          3. Stręk  Gabriela 2b

          KONKURSY PRZEDMIOTOWE - SZKOŁA PODSTAWOWA

          MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

          1. Chlipała Paulina 6b

          2. Szymoniak Zuzanna 6b

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO
          1. Żmija Rafał 6a

          2. Szymanowski Jakub 5a

          3. Jończyk Jakub 5b

          4. Nędza Dominik 5b

          5. Piegza Marek 4a

          6. Szczurek Arkadiusz 5b

          7. Szlachetka Kamil 4b

          8. Dzidek Wiktoria 5b

          9. Malina Wiktoria 4a

          10. Piegza Anna 4a

          11. Piechota Emilia 4b

          12. Świerczyńska Weronika 4a

          13. Judasz Karol 4b

           

          KONKURSY TEMATYCZNE

          MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY dla uczniów szkół podstawowych
          1. Żmija Rafał 6a

          2. Szczepaniak Damian 6b

          3. Przała Igor 6b

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS  „Małopolskie Baltie 2016” dla uczniów szkół podstawowych

          1. Hudaszek Łukasz 5b - awans do etapu rejonowego

          2. Szczurek Oskar 6a - awans do etapu rejonowego

          3. Marek Karol 4a - awans do etapu rejonowego

          4. Satora Bartłomiej 6b - awans do etapu rejonowego

          5. Żmija Rafał 6a - awans do etapu rejonowego

          6. Braś Kamil6a - awans do etapu rejonowego

          7. Chlipała Paulina 6b - awans do etapu rejonowego

          8. Szypuła Krzysztof 5a - awans do etapu rejonowego

          9. Szymoniak Zuzanna 6b - awans do etapu rejonowego

          10. Biela Patryk 6b - awans do etapu rejonowego

          11. Nawalaniec Norbert 6b - awans do etapu rejonowego

          12. Dobosz Piotr 5a - awans do etapu rejonowego

          13. Pułka Szymon 5a - awans do etapu rejonowego

          14. Profic Mikołaj 6a - awans do etapu rejonowego

          15. Zborowski Maciej 5a

          16. Golonka Mikołaj 5a

          17. Piwowarska Olga 5a

          18. Przała Jan 5a

          19. Jończyk Jakub 5b

          20. Cichosz Patryk 6a

          21. Przała Igor 6b

          22. Szlachetka Jagoda 6b

          23. Szczepaniak Damian 6b

           

          MAŁOPOLSKI KONKURS TEMATYCZNY „Ani na chwilę nie złożyliśmy broni…” Polacy w walce podczas II wojny światowej 1939-1945
          dla uczniów gimnazjów

           

          1. Małota Emilia 2a

          2. Szlachetka Hubert 1a

          3. Biela Julia 3b

           

           

          Rok szkolny 2014/2015

          KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

          Zakończyły się etapy rejonowe konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego

             Kuratora Oświaty, w których wzięło udział 7 uczniów  Gimnazjum.

             Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali:

          Radosław Cichosz i  Kamila Rywotycka- Konkurs biologiczny,

          Grzegorz Żmija - Konkurs geograficzny,

          Julia Biela - Konkurs j. polskiego.

                                     

           

          Szkoła Podstawowa

          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego 

          1. Izabela Hudaszek kl. 6
          2. Daria Szuba-Łata kl. 6
          3. Katarzyna Oliwa kl. 6
          4. Maria Bylica kl. 6

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          1. Hubert Szlachetka kl. 6
          2. Daria Szuba-Łata kl. 6
          3. Paweł Oliwa kl. 6
          4. Izabela Hudaszek kl. 6
          5. Filip Oskwarek kl. 6

           

           

          Gimnazjum

           Małopolski Konkurs z Fizyki

          1. Maciej Łapczyński kl. 3b
          2. Joanna Kurek kl. 3a
          3. Kacper Moskal kl. 2a
          4. Joanna Papież kl. 3b

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          1. Przemysław Szczepaniak kl. 2a
          2. Grzegorz Żmija kl. 1b
          3. Maciej Łapczyński kl. 3b
          4. Kacper Moskal kl. 2a
          5. Katarzyna Ziembla kl. 2a

           

          Małopolski Konkurs Chemiczny

          1. Radosław Cichosz kl. 3b  - awans do etapu rejonowego
          2.  Maciej Łapczyński kl. 3b

           

          Małopolski Konkurs Biologiczny

          1. Radosław Cichosz kl. 3b - awans do etapu rejonowego
          2. Kamila Rywotycka - awans do etapu rejonowego
          3. Grzegorz Żmija kl. 1b - awans do etapu rejonowego
          4. Maciej Łapczyński kl. 3b
          5. Katarzyna Papież kl. 3b
          6. Julia Biela kl. 2b
          7. Joanna Światłoń kl. 2b
          8. Katarzyna Ziembla kl. 2a
          9. Dominika Zajda kl. 2b
          10. Katarzyna Falc kl. 3b
          11. Kinga Piątek kl. 2b
          12. Joanna Kurek kl. 3a
          13. Angelika Kania kl. 2b
          14. Zuzanna Powroźnik kl. 2b
          15. Maciej Piwowarczyk kl. 3a
          16. Natalia Piegza kl. 2b
          17. Justyna Rydz kl. 3a
          18. Gabriela Szuba kl. 2b
          19. Magdalena Dynur kl. 2b
          20. Piotr Bizoń kl. 2b
          21. Patrycja Piegza kl. 3a

           

          Małopolski Konkurs Geograficzny

          1. Maciej Łapczyński kl. 3b - awans do etapu rejonowego
          2. Grzegorz Żmija kl. 1b - awans do etapu rejonowego
          3. Edyta Sikora kl. 3a
          4. Emilia Strugalska kl. 3a
          5. Natalia Bobek kl. 3a
          6. Angelika Kania kl. 2b

           

          Małopolski Konkurs Historyczny

          1. Grzegorz Żmija kl. 1b
          2. Emilia Małota kl. 1a

           

          Małopolski Konkurs J. polskiego

          1. Julia Biela kl. 2b - awans do etapu rejonowego
          2. Przemysław Szczepaniak kl. 2a
          3. Marcelina Żak kl. 2a
          4. Julia Chmura kl. 3a
          5. Katarzyna Ziembla kl. 2a
          6. Edyta Sikora kl. 3a

           

          Konkursy tematyczne

          Szkoła Podstawowa

          Przyrodniczy - „Skarby przyrody i ich ochrona”

          1. Paulina Chlipała kl.
          2. Damian Szczepaniak kl.
          3. Patryk Biela kl.
          4. Rafał Żmija kl.
          5. Kamil Wróblewski kl.
          6. Maria Bylica kl.
          7. Igor Przała kl.
          8. Marcelina Kocyła kl.

           

          Biblijny - „Z dobrą nowiną przez życie”

          1. Igor Przała kl.

           

          Informatyczny "Małopolskie Baltie 2015"

          1. Jan Piątek kl. 6
          2. Antoni Chrobak kl. 6
          3. Paweł Oliwa kl. 6
          4. Jan Ślęczka kl. 6

           

          Gimnazjum

          Biblijny - "Z mądrością Proroków przez życie"

          1. Grzegorz Żmija kl. 1b

           

          Rok szkolny 2013/2014

           

          KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

           

           

             Zakończyły się etapy rejonowe konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego

             Kuratora Oświaty, w których wzięło udział 25 uczniów naszej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

             Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali:

             Szkoła Podstawowa: Grzegorz Żmija - Konkurs matematyczny

                                                       i   Konkurs przyrodniczy,

             Gimnazjum:  Joanna Liszka - Konkurs z fizyki i Konkurs z historii,

                                     Katarzyna Hudaszek - Konkurs z fizyki,

                                     Radosław Cichosz - Konkurs biologiczny.

           

           

           

           

           

           

           

           

           

          Szkoła Podstawowa - etap szkolny

           

          Małopolski Konkurs Biblijny

           

          Żmija

          Grzegorz

           

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

                                                                                                              
          Żmija Grzegorz                awans do etapu rejonowego             awans do etapu wojewódzkiego
          Pyrtek Małgorzata
          Filek Karol
          Rywotycka Anna
          Stręk Gabriela
          Kocyła Maksymilian

           

          Małopolski Konkurs Przyrodniczy

          Żmija Grzegorz awans do etapu rejonowego           awans do etapu wojewódzkiego
          Małota Emilia  
          Rywotycka Anna  

           

          Małopolski Konkurs Humanistyczny

          Żmija Grzegorz  
          Małota Emilia  

           

          Małopolski Konkurs Informatyczny

          Pyrtek

          Małgorzata

          awans do etapu rejonowego

          Filek

          Karol

          awans do etapu rejonowego

          Biela

          Katarzyna

          awans do etapu rejonowego

          Kaleta

          Mateusz

          awans do etapu rejonowego

          Gatlik

          Maciej

          awans do etapu rejonowego

          Kostecki

          Paweł

          awans do etapu rejonowego

          Ślęzak

          Bartłomiej

           

          Gimnazjum - etap szkolny.

           

          Małopolski Konkurs z Fizyki

           

          Hudaszek

          Katarzyna

          awans do etapu rejonowego             awans do etapu wojewódzkiego

          Liszka

          Joanna

          awans do etapu rejonowego             awans do etapu wojewódzkiego

          Papież Katarzyna awans do etapu rejonowego

          Koziołek

          Wojciech

          awans do etapu rejonowego

          Łapczyński

          Maciej

          awans do etapu rejonowego

          Kurek

          Joanna

          awans do etapu rejonowego

          Chlipała

          Adrian

           

          Koźlak Bartłomiej  

           

          Małopolski Konkurs z J. angielskiego

           

          Pierog

          Robert

           

          Pierog

          Klaudia

           

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

           

          Hudaszek

          Katarzyna

          awans do etapu rejonowego

          Łapczyński Maciej  

          Pierog

          Robert

           

          Rywotycka

          Kamila

           

           

          Małopolski Konkurs Chemiczny

          Koziołek

          Wojciech

          awans do etapu rejonowego

           

          Małopolski Konkurs Biologiczny

          Cichosz

          Radosław

          awans do etapu rejonowego awans do etapu wojewódzkiego

          Liszka

          Joanna

          awans do etapu rejonowego  

          Kurowska

          Monika

             

          Szczyrbak

          Ewa

             

          Dobosz

          Krzysztof

             

          Polewka

          Daria

             

          Rydz

          Justyna

             

          Mysza

          Magdalena

             

          Profic

          Natalia

             

          Moskal

          Kacper

             

          Sopata

          Aleksandra

             

          Biela

          Julia

             

          Rydz

          Agnieszka

             

          Zajda

          Karolina

             

          Szczepaniak

          Przemysław

             

          Zajda

          Dominika

             

          Syrek

          Krzysztof

             

          Światłoń

          Joanna

             

          Kania

          Angelika

             

           

           

           

          Małopolski Konkurs Geograficzny

          Łapczyński Maciej awans do etapu rejonowego
          Koźlak Bartłomiej awans do etapu rejonowego
          Bobek Natalia  

          Małopolski Konkurs Historyczny

          Liszka Joanna awans do etapu rejonowego               awans do etapu wojewódzkiego  

           

          Małopolski Konkurs Informatyczny

          Dobosz Krzysztof awans do etapu rejonowego
          Pierog Robert awans do etapu rejonowego
          Cichosz Radosław awans do etapu rejonowego
          Chlipała Adrian awans do etapu rejonowego
          Pierog Klaudia  
          Pyrtek Zofia  

           

          Małopolski Konkurs J. polskiego

          Rywotycka Kamila  
          Kurowska Monika  
          Chmura Julia  

           

           

          Rok szkolny 2012/2013

           

          Etap Wojewódzki - Małopolski Baltie 2013

           

          Uczniowie gimnazjum: Robert Pierog kl. 2a i  Adrian Chlipała kl. 2a  zostali Laureatami Małopolskiego Konkursu Informatycznego Baltie 2013, którego celem jest wyłanianie i rozwijanie talentów informatycznych.  Baltie to nazwa programu stworzonego do nauki programowania.

          Podczas uroczystego podsumowania konkursu na AGH w Krakowie  laureaci, oprócz zaświadczeń przyznających im tytuł laureata, otrzymali również drobne nagrody od  Małopolskiego Kuratora  Oświaty. Gratulujemy! (I.W)

           

                                                        Małopolski Baltie 2013

           

          27.02.2013r. w naszej szkole odbył się etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Informatycznego Baltie 2013. W zmaganiach wzięło udział 9 uczniów z klas I-III gimnazjum z Gimnazjum w Rudniku, oraz z Gimnazjum Maniowy. Etap rejonowy polegał na rozwiązaniu 8 zadań o różnym stopniu trudności w czasie 120 minut. Do etapu wojewódzkiego zostało zakwalifikowanych 60 osób z wszystkich rejonów, z naszej szkoły zakwalifikowali się: Robert Pierog, Piotr Pyrtek, Adrian Chlipała. Etap wojewódzki odbędzie się 23 marca na AGH w Krakowie.(I.Wojtycza)

           

          KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

          Wojciech Koziołek z kl. 2ag  uzyskał tytuł LAUREATA Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

          Gratulujemy!

           

           

          Szkoła Podstawowa - etap szkolny

           

          Małopolski Konkurs Biblijny

           

          Żmija

          Grzegorz

           

          Chrobak

          Mikołaj

           

          Małota

          Emilia

           

          Moskal

          Kacper

           

          Przała

          Hubert

           

          Szczepaniak

          Przemysław

           

          Syrek

          Krzysztof

           

          Rywotycka

          Anna

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          Przała Hubert  
          Kania Sławomir  
          Szczepaniak Przemysław  
          Moskal Kacper  
          Powroźnik Zuzanna  
          Biela Julia  
          Józefczyk Paweł  
          Piegza Natalia  

           

          Małopolski Konkurs Przyrodniczy

          Żmija Grzegorz  
          Pyrtek Małgorzata  
          Małota Emilia  
          Rywotycka Anna  
          Biela Katarzyna  

           

          Małopolski Konkurs Humanistyczny

          Moskal Kacper  
          Żmija Grzegorz  
          Szczepaniak Przemysław  
          Przała Hubert  
          Małota Emilia  
          Zajda Dominika  
          Biela Julia  
          Powroźnik Zuzanna  
          Balon Maria  
          Piegza Natalia  
          Żak Marcelina  

          Gimnazjum - etap szkolny.

           

          Małopolski Konkurs z Fizyki

           

          Pitek

          Ewa

          awans do etapu rejonowego

          Osielczak

          Katarzyna

           

          Sala

          Klaudia

           

          Koziołek

          Wojciech

           

          Chlipała

          Adrian

           

          Szczurek

          Anna

           

          Sopata

          Aleksandra

           

          Małopolski Konkurs z J. angielskiego

           

          Pierog

          Robert

          awans do etapu rejonowego

          Pierog

          Klaudia

           

          Bylica

          Sylwester

           

          Łapczyński

          Maciej

           

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

           

          Hudaszek

          Katarzyna

          awan do etapu rejonowego

          Pierog

          Robert

           

          Sala

          Klaudia

           

          Liszka

          Joanna

           

           

          Małopolski Konkurs Biologiczny

           

          Koziołek

          Wojciech

          LAUREAT KONKURSU

          Cichosz

          Radosław

          awans do etapu rejonowego

          Pułka

          Michał

           

          Kurowska

          Monika

           

          Szczyrbak

          Ewa

           

          Kubicka

          Natalia

           

          Światłoń

          Magdalena

           

          Flaga

          Sylwia

           

          Orawin

          Natalia

           

          Polewka

          Daria

           

          Małopolski Konkurs Geograficzny

          Koziołek Wojciech awans do etapu rejonowego
          Łapczyński Maciej  
          Cichosz Radosław  
          Pułka Michał  
          Koźlak Bartłomiej  

          Małopolski Konkurs Historyczny

          Liszka Joanna awans do etapu rejonowego
          Oliwa Kamil awans do etapu rejonowego

          Małopolski Konkurs Biblijny

          CICHOSZ Radosław  
          SIKORA Edyta  
          ŁAPCZYŃKI Maciej  
          PYRTEK Zofia  

          Małopolski Konkurs J. polskiego

          Pitek Ewa  
          Liszka Joanna  
          Koziołek Wojciech  
          Koźlak Bartłomiej  
          Mysza Magdalena  

           

           

          Rok szkolny 2011/2012

          Uczennice: Beata Oliwa z kl.3bg i Joanna Liszka z kl. 1bg awansowały do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego.

          Aleksandra Grabowska z kl. 3ag awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

          Gratulujemy!

          Awans oznacza między innymi dodatkowe punkty przy naborze do szkoły średniej.

           

          Szkoła Podstawowa - etap szkolny

           

          Konkurs Przyrodniczy

           

          1 Cichosz Radosław awans do etapu rejonowego
          2 Legutko Bartosz  
          3 Kurowska Monika  
          4 Ślusarz Hubert  
          5 Piegza Patrycja  
          6 Papież Katarzyna  

           

          Konkurs Humanistyczny

           

          1.  Rywotycka Kamila awans do etapu rejonowego
          2. Kurowska Monika  
          3. Cichosz  Radosław  
          4. Falc Katarzyna  

           

          Konkurs Matematyczny

           

          1 Cichosz Radosław  
          2 Falc Katarzyna  
          3 Oskwarek Izabela  
          4 Kurowska Monika  
          5 Piegza Patrycja  
          6 Bobek Natalia  
          7 Legutko Bartosz  
          8 Papież Katarzyna  
          9 Łapczyński Maciej  
          10 Ślusarz  Hubert  

           

          Konkurs Biblijny

           

          1 Małota  Emilia kl. IV - brawo!
          2 Cichosz Radosław  
          3 Kurowska  Monika  
          4 Przała  Hubert  
          5 Syrek Krzysztof  
          6 Łapczynski  Maciej  
          7 Szczepaniak  Przemysław  
          8 Moskal Kacper  

           

          Gimnazjum - etap szkolny.

           

          Konkurs J. Polskiego

          1 Wilk Katarzyna awans do etapu rejonowego
          2 Pitek Ewa  
          3 Szczurek Magdalena  
          4 Pitek Katarzyna  
          5 Bargieł Aleksandra  

           

          Konkurs J. Angielskiego

          1. Pierog Robert  
          2. Hudaszek Katarzyna  
          3. Liszka Joanna  
          4. Możdżeń Łukasz  
          5. Szczurek Anna  
          6. Koziołek Wojciech  
          7. Bylica Piotr  

           

          Małopolski Konkurs Historyczny

           

          1. Oliwa Beata awans do etapu wojewódzkiego
          2. Liszka Joanna awans do etapu wojewódzkiego
          3. Oliwa Kamil  
          4. Koziołek Wojciech  
          5. Sala Klaudia  

           

           

          Konkurs Biblijny

          1 Starzec Katarzyna  

           

          Konkurs Matematyczny

          1 Szczurek Kamil  
          2 Stręk  Dawid  
          3 Grabowska Gabriela  
          4 Grabowska Aleksandra  
          5 Judasz Maria  
          6 Koziołek Wojciech  
          7 Pierog Robert  
          8 Sala Klaudia  

           

          Konkurs z Fizyki

          1 Grabowska Aleksandra awans do etapu rejonowego
          2 Wilk Katarzyna  
          3 Oliwa Beata  
          4 Szczurek Kamil  
          5 Grabowska Gabriela  

           

          Konkurs Biologiczny

          1 Grabowska Aleksandra awans do etapu wojewódzkiego
          2 Oliwa Beata awans do etapu rejonowego
          3 Bylica Piotr  
          4 Przała  Klaudia  
          5 Ruszkowska  Klaudia  
          6 Syrek Jacek  
          7 Judasz  Maria  
          8 Szczurek Magdalena  
          9 Maślanka Marcin  
          10 Starzec Katarzyna  
          11 Światłoń Magdalena  
          12 Mirocha Sylwia  
          13 Golonka Weronika  

           

           

          Konkurs Chemiczny

          1 Przała Klaudia  
          2 Judasz Maria  
          3 Rogowiec Natalia   

          Konkurs Geograficzny

          1 Pułka Michał  
          2 Kubicka Natalia  
          3 Koźlak Bartłomiej  
          4 Bargieł Aleksandra  
          5 Grabowska Gabriela  
          6 Ruszkowska Klaudia  

           

           

           

          ROK SZKOLNY 2010/2011

          Uczennica klasy 6b Joanna Liszka awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biblijnego i  Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.

          GRATULUJEMY !

          Szkoła Podstawowa - etap szkolny.

          Małopolski Konkurs Przyrodniczy

          1

          Cichosz

          Radosław

          awans do etapu rejonowego

          2

          Koziołek

          Wojciech

          3

          Liszka

          Joanna

          4

          Król

          Klaudia

          5

          Łapczyński

          Maciej

          6

          Szczurek

          Anna

          7

          Skrzeczek

          Dominika

          8

          Koźlak

          Bartłomiej

          9

          Sowa

          Brygida

          10

          Kuchta

          Julia

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          1

          Hudaszek

          Katarzyna

          awans do etapu rejonowego

          2

          Liszka

          Joanna

          3

          Oskwarek

          Izabela

          4

          Światłoń

          Sylwester

          5

          Pierog

          Robert

          6

          Koziołek

          Wojciech

          7

          Sala

          Klaudia

          8

          Kurowska

          Monika

          9

          Łapczyński

          Maciej

          10

          Cichosz

          Radosław

          11

          Pitek

          Aleksandra

          12

          Koźlak

          Bartłomiej

           

          Małopolski Konkurs Humanistyczny

          1

          Liszka

          Joanna

          awans do etapu rejonowego

          awans do etapu rejonowego

          awans do etapu rejonowego

          2

          Koziołek

          Wojciech

          3

          Skrzeczek

          Dominika

          4

          Hudaszek

          Katarzyna

          5

          Kożlak

          Bartłomiej

          6

          Szczurek

          Anna

          7

          Król

          Klaudia

          8

          Sala

          Klaudia

          9

          Krauzowicz

          Dominika

           

          Małopolski Konkurs Biblijny

          1

          Liszka

          Joanna

          awans do etapu rejonowego

          2

          Hudaszek

          Katarzyna

          3

          Koźlak

          Bartłomiej

          4

          Cichosz

          Radosław

          5

          Łapczyński

          Maciej

          6

          Bylica

          Sylwester

          7

          Koziołek

          Wojciech

           

           

          Gimnazjum - etap szkolny.

          Małopolski Konkurs Języka Polskiego

          1

          Wilk

          Katarzyna

           

          2

          Pitek

          Katarzyna

          3

          Grabowska

          Aleksandra

          4

          Caminiti

          Sara

          5

          Bargieł

          Aleksandra

          6

          Przała

          Klaudia

           

          Małopolski Konkurs Matematyczny

          1

          Szczurek

          Kamil

           

          2

          Dymek

          Dariusz

          3

          Oliwa

          Beata

           

          Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

          1

          Możdżeń

          Łukasz

          2

          Bylica

          Piotr

          3

          Łopata

          Kamil

           

             

          Małopolski Konkurs Historyczny

          1

          Oliwa

          Beata

          awans do etapu rejonowego

           

           

          Małopolski Konkurs Biologiczny

          1

          Syrek

          Jacek

          awans do etapu rejonowego

          2

          Ruszkowska

          Klaudia

           

          3

          Judasz

          Maria

           

          4

          Przała

          Klaudia

           

           

          Małopolski Konkurs Geograficzny

          1

          Pułka

          Michał

           

          2

          Bargieł

          Aleksandra

          3

          Szczurek

          Magdalena

          4

          Ruszkowska

          Klaudia

          5

          Grabowska

          Gabriela

          6

          Mielecki

          Antoni

          7

          Pitek

          Katarzyna

           

          Małopolski Konkurs Biblijny

          1

          Starzec

          Katarzyna

           

          2

          Oliwa

          Beata

          3

          Oliwa

          Kamil

          4

          Przała

          Jakub

           

          Małopolski Konkurs Interdyscyplinarny "W.W. - Wiem Więcej"

          1

          Maślanka

          Marcin

           

          2

          Syrek

          Jacek

          3

          Rogowiec

          Natalia

          4

          Szlachetka

          Dominik

          5

          Kostecki

          Tomasz

           

           

           

           

           

           


           

          ROK SZKOLNY 2009/2010

          23.12.2009

          Uczennica klasy 6b – Katarzyna Łapczyńska awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego a,

           

          Joanna Liszka uczennica klasy 5b awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biblijnego.

          GRATULUJEMY !

           

           


          Za nami etapy szkolne konkursów, podajemy nazwiska tych, którzy przekroczyli próg 50% możliwych do uzyskania punktów.

          Małopolski Konkurs Humanistyczny – szkoły podstawowe

          Caminiti

          Sara

          6a

          awans do etapu rejonowego

          Łapczyńska

          Katarzyna

          6b

          Sowa

          Seweryn

          6b

          Starzec

          Wioletta

          6a

          Koźlak

          Bartłomiej

          5b

          Skrzeczek

          Dominika

          5a

          Pitek

          Ewa

          6a

          Król

          Klaudia

          5a

          Małopolski Konkurs Przyrodniczy – szkoły podstawowe

          Łapczyńska

          Katarzyna

          6b

          awans do etapu rejonowego

          Sowa

          Seweryn

          6b

          Koziołek

          Wojciech

          5a

          Kubicka

          Natalia

          6b

          Pułka

          Michał

          6b

          Liszka

          Joanna

          5b

          Sapała

          Kasper

          6b

          Małopolski Konkurs Matematyczny – szkoły podstawowe

          Pitek

          Ewa

          6a

          Małopolski Konkurs Biblijny – szkoły podstawowe

          Liszka

          Joanna

          5b

          awans do etapu rejonowego

          Mysza

          Magdalena

          5b

          awans do etapu rejonowego

          Sapała

          Kasper

          6b

          Oliwa

          Kamil

          6b

          Kuchta

          Julia

          5a

          Małopolski Konkurs Historyczny – gimnazja

          Oliwa

          Beata

          1bg


          ROK SZKOLNY 2008/2009

           

          4.04.2009
           

          Julia Niezgoda uzyskała tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Humanistycznego. Jedną z nagród jest zwolnienie ze sprawdzianu z równoczesnym przyznaniem 40 punktów. GRATULUJEMY!


                                                                    

          4.03 2009

          Uczennica klasy 6b – Julia Niezgoda awansowała do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.

                                                                 


           

          24 listopada 2008

          Za nami pierwszy etap Małopolskich Konkursów przedmiotowych.

          Uczestnicy przyznają, że nie było łatwo.

          Testy pisało wielu uczniów, ale tylko najlepsi mają szansę na etap rejonowy.

          Uczestnicy etapu szkolnego

          Małopolskiego  Konkursu Matematyczno  –Przyrodniczego

          w roku szkolnym 2008/09

          1. Bargieł Aleksandra

          2. Bargieł Damian

          3. Dymek Aleksandra

          4. Dymek Dariusz

          5. Filek Dagmara

          6. Grabowska Aleksandra

          7. Judasz Maria

          8. Krzywoń Wojciech

          9. Maślanka Marcin

          10. Mielecka Kornelia

          11. Niezgoda Julia

          12. Oliwa Beata

          13. Stręk Dawid

          14. Szczurek Kamil

          15. Szczurek Magda

          16. Szuba-Łata Klaudia

          Najwięcej punktów zdobyli:

          1.                        Bargieł Aleksandra

          2.                        Bargieł Damian

          3.                        Mielecka Kornelia

          4.                        Szuba-Łata Klaudia

          5.                        Oliwa Beata

          6.                        Filek Dagmara

          Uczestnicy etapu szkolnego

          Małopolskiego  Konkursu Humanistycznego

          w roku szkolnym 2008/09

          1.                   Bargieł Aleksandra

          2.                 Bargieł Damian

          3.                 Dymek Aleksandra

          4.                 Grabowska Aleksandra

          5.                  Łapczyńska Katarzyna

          6.                 Niezgoda Julia

          7.                 Oliwa Beata

          8.                 Sowa Seweryn

          9.                 Szczurek Magda

          10.                Szuba-Łata Klaudia

           

           

          Najwięcej punktów zdobyli:

          1.          Niezgoda Julia   - awans do etapu rejonowego!

          2.       Łapczyńska Katarzyna  - awans do etapu rejonowego!

          3.       Oliwa Beata  - awans do etapu rejonowego!

          4.          Dymek Aleksandra

          5.          Bargieł Aleksandra


           

          Uczestnicy etapu szkolnego

          Małopolskiego  Konkursu Biblijnego

          w roku szkolnym 2008/09

          1.                   Bargieł Aleksandra

          2.                 Bargieł Bartosz

          3.                 Bargieł Damian

          4.                 Bylica Piotr

          5.                 Dymek Aleksandra

          6.                 Dymek Dariusz

          7.                 Filek Dagmara

          8.                 Grabowska Aleksandra

          9.                 Kacper Sapała

          10.              Koziołek Tomasz

          11.               Krzywoń Wojciech

          12.              Łapczyńska Katarzyna

          13.              Mielecka Kornelia

          14.              Mielecki Antoni

          15.              Niezgoda Julia

          16.              Oliwa Beata

          17.              Oliwa Kamil

          18.              Pitek Ewa

          19.              Przała Jakub

          20.            Pyrtek Piotr

          21.              Sowa Seweryn

          22.            Starzec Katarzyna

          23.            Starzec Wioletta

          24.            Szczurek Daria

          25.            Szczurek Magda

          26.            Szuba-Łata Klaudia

          Najwięcej punktów zdobyli:

          1.               Niezgoda Julia - awans do etapu rejonowego !

          2.                        Szczurek Magdalena

          3.                        Oliwa Kamil

          4.                       Starzec Katarzyna

          5.                        Sapała Kasper