• Office 365 Education

• Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Rudniku zawarła porozumienie z firmą Microsoft na mocy którego możemy zaoferować naszym uczniom i nauczycielom bezpłatny pakiet Office 365 Education w wersji A1.

Dzięki niemu nasi uczniowie i nauczyciele uzyskują dostęp do flagowych aplikacji Word, Excel, PowerPoint, TEAMS oraz wielu innych aplikacji. Ponadto wszyscy użytkownicy będą mieli możliwość korzystania ze znanego klienta poczty elektronicznej Outlook o rozmiarze 50 GB, miejsca na dysku wirtualnym o nieograniczonej pojemności. Warsztat nauczyciela został wzbogacony o aplikacje do pracy zespołowej, wideokonferencji i tworzenia witryn www.

Loginy oraz hasła pierwszego logowania będą udostępnione w pierwszej połowie września bieżącego roku.

•                                        Dobry start
          • Dobry start

• Konsultacje z pracownikami ZUS już w najbliższy piątek - 16 lipca

Przypominamy, że już w najbliższy piątek 16 lipca w godz. 9:00-13:00 pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą pełnić dyżur w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach (sala konferencyjna), podczas którego udzielą pomocy w złożeniu wniosku o świadczenie „Dobry Start – 300+ dla ucznia”.

Podczas konsultacji niezbędne będą:

• dowód osobisty
            • numer PESEL dziecka,
            • numer telefonu komórkowego,
            • adres mailowy,
            • orzeczenie o niepełnosprawności, jeśli dziecko jest osobą niepełnosprawną i kontynuuje naukę po ukończeniu 20 roku życia,
            • nazwa i adres szkoły, do której dziecko uczęszcza,
            • numer rachunku bankowego, na który wypłacone zostanie świadczenie.

Od 1 lipca 2021 r. wniosek o świadczenie Dobry Start 300+ dla ucznia” można złożyć tylko elektronicznie:

• na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS: www.zus.pl
            • przez bankowość elektroniczną
            • na portalu empatia.mpips.gov.pl

Jeśli nie masz profilu PUE przyjdź na spotkanie z ekspertem ZUS, który złoży go za Ciebie.

Profil PUE ZUS możesz założyć również samodzielnie. Sprawdź www.zus.pl lub zadzwoń pod nr tel.: 22 560 15 00. Dzięki profilowi PUE załatwisz większość spraw w ZUS przez internet.

Wnioski o świadczenie Dobry Start będzie rozpatrywał ZUS.

eduresized_hdimgbaebbed7af2eb4be9e00e6da3f0904.jpg