Dyrekcja Nauczyciele Sekretariat Pedagog Samorząd Uczniowski Szkolny Zestaw Podręczników Podział godzin Zajęcia pozalekcyjne Mundurki Dzwonki Grypa 1 procent Rekrutacja Jadłospis

Informacje

Zajęcia pozalekcyjne

                                    Plan zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2018/2019 semestr II

 

Imię i nazwisko  nauczyciela

Forma zajęć

Dzień tygodnia, godzina, częstotliwość

Antosiewicz Monika

zdw – PPP dla klas VIII

zaj. rozw. Kl. VIII

zaj. rozw. Kl. VI

zaj. rozw. Kl. VII

 

2h/tyg 7:15 pn, pt.

1h/tyg 7:15 czw,

1h/tyg 7:15

Bernecka Agata

 

sks/ zdw mat.

 

 

piątek – sks doraźnie przed zawodami

Bylica Małgorzata

 

zdw

 

 

poniedziałek

11:50 – 12:35

Chmura Anna

zdw j.polski kl.5a,b,c

kółko teatralne kl.8

przygotowanie do egz.  8a, 8b dziewcz.

przygotowanie do egza. 8a, 8b chłop.

 

czwartek

 13:45 – 14:30

czwartek

 14:35-15:20

poniedziałek

 8:00-8:45

wtorek 

8:00-8:45

Czaicki Dawid

Koło katechetyczne z elementami techniki i plastyki

 

 

środa

13:45-14:25

czwartek

 13:45 – 14:25

Gomulak Konrad

 

Zdw matematyka kl. VIII b

 

środa

8:00-8:45

Jabcoń Elżbieta

 

zdw/zaj.rozwijające kl. 2a, 2b

 

 

poniedziałek

12:55-13:40

Kozik Wiesława

zdw

 

wtorek

 11:50 – 12:35

Kozioł Bogusław

 

Ćwiczenia usprawniające technikę czytania i pisania

 

 

wtorek

 13:45-14:30 co 2 tygodnie

Koziołek Agnieszka

 

zdw

 

 

czwartek

  12:55-13:40

Koźlak Małgorzata

 

Koło teatralne

 

 

Kuchta Alicja

zdw/

Rozrywki umysłowe

 

poniedziałek

 11:50-12:35

wtorek

 11:50-12:35

Magiera Magdalena

Koło taneczne

 

wtorek

 13:00-13:45

Mielecka Dorota

 

Wspólnota Charytatywna

 

 

wg. planu pracy, bieżące akcje charytatywne

Niedźwiecki Mariusz

 

Sks

 

 

doraźnie

Norek Małgorzata

 

Przygotowanie do egzaminu

 

 

co 2 czwartek

14:35-15:20

Pękala Jolanta

 

Koło biologiczno-chemiczne

 

 

czwartek

 13:45-14:30

Pękala Mirosław

 

Robotyka

 

 

czwartek

 13:45-14:30

Piątkowska - Łakomy Małgorzata

 

Sks – piłka ręczna

 

wtorek

14:30-15:20

piątek

 7:05-7:50

Pitala Danuta

 

zdw

wtorek

11:50-12:35

środa

 7:30 – 8:00

Przała Ireneusz

Chór

 

 

wtorek

13:45-14:30

 14:35-15:20

Skorut Zofia

 

Zdw

 

poniedziałek

11:50-12:35

Szczurek Bogusława

 

Koło przyjaciół biblioteki

czwartek

8:00-8:45

Szlachetka Agnieszka

 

Zdw kl. Va

 

poniedziałek

12:55-13:40

Tajs-Drąg Ewa

 

Przygotowanie do egzaminu

wtorek

14:35-15:20

Wojtycza Iwona

Programowanie

 

Koło fizyczno-astronomiczne

 

Zdw z matematyki

 

 

środa

13:45-14:30

czwartek

7:10-7:55

czwartek

8:00-8:45

Zajda Jadwiga

Koło turystyczne

 

doraźnie

Ziembla Aleksandra

Zdw matematyka

 

Zdw matematyka

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

 

poniedziałek

12:55-13:40

środa

8:00-8:45

 

piątek

7:107:55/co2tyg.

pt.13:45-14:30/co2tyg.

                                                   

 

 

 

                     

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Placówek Oświatowych w Rudniku
    Rudnik, ul. Szkolna 55
    32-440 Sułkowice
  • 012 2732018
    fax:012 2732018
    telefony wewnętrzne:
    sekretariat 20
    pedagog 24
    kuchnia 25

Galeria zdjęć