• Klasa VI B 2020 - 2021

• Rok szkolny 2020/21

Rekreacyjnie i sportowo, czyli wycieczka na boisko

15.06.21szkolne ławki zamieniliśmy na wycieczkę, na którą czekaliśmy półtora roku.  To przez pandemię nie mogliśmy  organizować żadnych imprez. Na szczęście ten trudny okres mamy już za sobą  i możemy miło spędzać czas.
          Na pierwszą naszą wycieczkę udaliśmy się  na boisko pod Diabelskim Kamieniem. Pogoda była wspaniała, a i humory dopisywały nam wyśmienite, więc w radosnym nastroju dotarliśmy na miejsce.  Pani przedstawiła nam plan dnia. Były zawody sportowe, pieczenie kiełbasek i chleba z pysznym masłem czosnkowym przygotowanym przez mamę Wojtka, były rozgrywki w piłkę nożną i siatkową, a nawet  piknikowanie pod brzózkami. Nikt nie mógł się nudzić, tym bardziej, że w rywalizacjach wszyscy chętnie uczestniczyli. Niespodziankę zrobił nam Wojtek – przyniósł nie tylko masło, ale cały bochen fantastycznego chleba z ziołami, który odrywaliśmy po kawałku i pałaszowaliśmy, niektórzy jeszcze przypiekali go na grillu.  Zawody wygrała grupa Maćka i w nagrodę  tradycyjnie otrzymała paczkę paluszków.